Historia amerykańskich zegarków Ingersoll liczy już ponad 120 lat. W ciągu tego czasu firma przeszła drogę od niewielkiej manufaktury, w której zegarki składano ręcznie, do wielkiego przedsiębiorstwa o światowym zasięgu. Kamieniem milowym w działalności firmy Ingersoll było zautomatyzowanie produkcji, dzięki której możliwe było tworzenie dużych ilości zegarków w przystępnych cenach.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij
Mechanizm
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Ingersoll

 1. Zegarek męski Ingersoll The Trenton Zegarek męski Ingersoll The Trenton
  Darmowa dostawa 24h
  -42%
  1 990,00 zł 1 150,00 zł

  Ingersoll The Trenton I03502

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h

Ingersoll zrewolucjonizował postrzeganie czasomierzy, które od tej pory z dobra luksusowego stały się łatwo osiągalnym towarem. Warto wiedzieć, że w przeszłości zegarki Ingersoll były noszone przez takie osobistości, jak prezydent USA Theodore Roosevelt, amerykański aktor James Dean czy pisarz Mark Twain.

Niepowtarzalny design zegarków Ingersoll

Współcześnie zegarki Ingersoll cenione są przez znawców za niepowtarzalne wzornictwo, które jest zasługą między innymi niemieckich designerów współpracujących z firmą. Klasyczne na pierwszy rzut oka zegarki wyróżniają się oryginalnymi detalami umieszczonymi na tarczy. Przykładem może być kolekcja wyemitowana z okazji 120-letniej rocznicy istnienia firmy Ingersoll. Wyprodukowano wówczas ograniczoną liczbę zegarków, na których tarczach umieszczono napis 120th Anniversary.

Modele zegarków Ingersoll

Oferta naszego sklepu w tej kategorii obejmuje kilkadziesiąt produktów. To zegarki męskie, które dobrze komponują się z garniturem lub koszulą. Charakterystycznym elementem zegarków Ingersoll są duże tarcze, na których mieszczą się zarówno klasyczne wskazówki, jak i chronografy oraz dodatkowe elementy ozdobne. Zegarki Ingersoll, które oferujemy w naszym sklepie, posiadają naciąg automatyczny. To mechanizm, który jest obecnie mniej popularny niż mechanizmy kwarcowe, jednak jest niezwykle wysoko ceniony przez ekspertów. Naciąg automatyczny umożliwia korzystanie z zegarka w każdych warunkach, bez konieczności używania baterii. W przypadku zegarków Ingersoll obecność mechanizmu z naciągiem automatycznym na również znaczenie estetyczne. Fragmenty tarcz w niektórych modelach zostały pokryte przezroczystym szkłem, przez które można obserwować pracę trybików mechanizmu.

Zegarki Ingersoll dostępne w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie

Ingersoll to amerykańska marka zegarków dedykowana pasjonatom wysokiej jakości czasomierzy. Nie czekaj, aż ktoś Cię ubiegnie - wybierz swój wymarzony model tej marki już dziś. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego lub strony internetowej Fabrykazegarków.pl, gdzie znajdziesz bogaty wybór zegarków Ingersoll.

Oryginalne zegarki Ingersoll w konkurencyjnych cenach

Jako autoryzowany sprzedawca marki Ingersoll, Fabryka Zegarków oferuje szeroki wybór oryginalnych modeli tej marki. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego lub internetowego i wybierania spośród najlepszych modeli zegarków Ingersoll.