Historia amerykańskich zegarków Ingersoll liczy już ponad 120 lat. W ciągu tego czasu firma przeszła drogę od niewielkiej manufaktury, w której zegarki składano ręcznie, do wielkiego przedsiębiorstwa o światowym zasięgu. Kamieniem milowym w działalności firmy Ingersoll było zautomatyzowanie produkcji, dzięki której możliwe było tworzenie dużych ilości zegarków w przystępnych cenach.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Mechanizm
Dostępność
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Ingersoll

 1. Zegarek męski Ingersoll The New England Automatic Zegarek męski Ingersoll The New England Automatic
  Darmowa dostawa 24H
  -8%
  2 490,00 zł 2 290,00 zł

  Ingersoll The New England Automatic I00902

  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek męski Ingersoll The Challenger Skeleton Automatic Zegarek męski Ingersoll The Challenger Skeleton Automatic
  Darmowa dostawanajpóźniej za 10 dni
  -7%
  2 690,00 zł 2 490,00 zł

  Ingersoll The Challenger Skeleton Automatic I12303

  Darmowa dostawanajpóźniej za 10 dni

Ingersoll zrewolucjonizował postrzeganie czasomierzy, które od tej pory z dobra luksusowego stały się łatwo osiągalnym towarem. Warto wiedzieć, że w przeszłości zegarki Ingersoll były noszone przez takie osobistości, jak prezydent USA Theodore Roosevelt, amerykański aktor James Dean czy pisarz Mark Twain.

Niepowtarzalny design zegarków Ingersoll

Współcześnie zegarki Ingersoll cenione są przez znawców za niepowtarzalne wzornictwo, które jest zasługą między innymi niemieckich designerów współpracujących z firmą. Klasyczne na pierwszy rzut oka zegarki wyróżniają się oryginalnymi detalami umieszczonymi na tarczy. Przykładem może być kolekcja wyemitowana z okazji 120-letniej rocznicy istnienia firmy Ingersoll. Wyprodukowano wówczas ograniczoną liczbę zegarków, na których tarczach umieszczono napis 120th Anniversary.

Modele zegarków Ingersoll

Oferta naszego sklepu w tej kategorii obejmuje kilkadziesiąt produktów. To zegarki męskie, które dobrze komponują się z garniturem lub koszulą. Charakterystycznym elementem zegarków Ingersoll są duże tarcze, na których mieszczą się zarówno klasyczne wskazówki, jak i chronografy oraz dodatkowe elementy ozdobne. Zegarki Ingersoll, które oferujemy w naszym sklepie, posiadają naciąg automatyczny. To mechanizm, który jest obecnie mniej popularny niż mechanizmy kwarcowe, jednak jest niezwykle wysoko ceniony przez ekspertów. Naciąg automatyczny umożliwia korzystanie z zegarka w każdych warunkach, bez konieczności używania baterii. W przypadku zegarków Ingersoll obecność mechanizmu z naciągiem automatycznym na również znaczenie estetyczne. Fragmenty tarcz w niektórych modelach zostały pokryte przezroczystym szkłem, przez które można obserwować pracę trybików mechanizmu.