Młoda marka Iron Annie pochodzi z Niemiec i swoje projekty inspiruje lotnictwem. Szczególne nawiązania łączą ją z samolotem JU52 D-AQUI, który mieszkańcy Ameryki zaczęli pieszczotliwie nazywać „Żelazną Anką”. Nowością są zegarki damskie Iron Annie, które chyba jako jedyne prezentują styl lotniczy w wydaniu dla kobiet. Widać w nich odniesienia do historii awiacji oraz detale w stylu retro.

czytaj dalej

Zegarki Damskie Iron Annie

 1. Zegarek damski Iron Annie Bauhaus Lady Zegarek damski Iron Annie Bauhaus Lady
  Darmowa dostawado 3 dni
  -10%
  1 106,00 zł 995,00 zł

  Iron Annie Bauhaus Lady IA-5045-5

  Darmowa dostawado 3 dni

Niemiecki transportowiec Junkers JU52 to maszyna, od której pochodzi nazwa Iron Annie. Wytrzymała konstrukcja, brak kompromisów co do funkcjonalności oraz najnowocześniejsze technologie to cechy charakterystyczne marki. Już teraz sprawdź ofertę zegarków damskich Iron Annie!

Cechy charakterystyczne zegarków damskich Iron Annie

Subtelne wydanie stylu lotniczego jest możliwe! Udowadnia to marka Iron Annie swoimi modelami damskimi. Rozpoznamy je przede wszystkim po logo, które znajduje się na analogowej tarczy przykrytej polerowanym szkłem hesalitowym dodającym charakteru vintage lub stosowanym powszechnie szkiełkiem mineralnym. Całość jest połączona w większości przypadków z paskiem skórzanym, zdarzają się też jednak modele na delikatnej bransolecie meshowej. Indeksy mają formę liniową lub cyfr arabskich. Subtarcze, które występują w kilku egzemplarzach damskich są nawiązaniem do kokpitów samolotów.

Co sprawia, że warto wybrać damskie modele Iron Annie?

Dużym atutem zegarków damskich Iron Annie są precyzyjne mechanizmy kwarcowe, w których baterię wystarczy wymienić raz na kilka lat. Zamknięto je w kopertach o okrągłym kształcie, odlanych z odpornej na rdzę stali szlachetnej. Wskazówki i indeksy podświetla powłoka luminescencyjna Super-LumiNova.Na cyferblacie znajdziemy także okienko z datownikiem dni miesiąca, a w niektórych przypadkach również chronograf czy wskaźnik faz księżyca.

Kolekcje zegarków dla kobiet Iron Annie

Najbardziej znaną serią damskich zegarków Iron Annie jest linia Bauhaus powstała na cześć ruchu artystycznego zrodzonego w Dessau. Bauhaus bazował na malarstwie ekspresjonistycznym i nowoczesnym wzornictwie - cechy te zostały częściowo przełożone na zegarki i uzupełnione o akcenty nawiązujące do kilku dekad wstecz. Druga najpopularniejsza kolekcja z modelami dla pań to Amazonas Impression, której wiele projektów zostało wyposażonych we wskaźnik faz księżyca.

Iron Annie - zegarki damskie dobrej jakości w niskiej cenie

Iron Annie to chyba jedyny producent, który w swojej ofercie ma zegarki lotnicze dla kobiet. Co więcej, wyróżnia je dobra cena w odniesieniu do świetnej jakości oraz oryginalnego stylu, który reprezentują. Precyzyjne mechanizmy kwarcowy, nowoczesne wzornictwo z nutą retro oraz historia, do której zegarki nawiązują - wszystko to składa się na ich świeżość i nowatorstwo.

Lotnicze zegarki dla kobiet - sklep stacjonarny w Warszawie

W naszym sklepie stacjonarnym, lecz także na platformie internetowej znajdziesz modele zegarków damskich Iron Annie o potwierdzonej oryginalności oraz objęte 2-letnią gwarancją ważną od dnia zakupu. Znajdź swój wymarzony model już dzisiaj i wyróżnij się zegarkiem w lotniczym, ale jednocześnie subtelnym stylu!