Producenci zegarków typu fashion zapominają zwykle o jednej, bardzo ważnej rzeczy – o włożeniu w produkowane zegarki, poza mechanizmami, serca, co zapewnia całej marce niepowtarzalny design oraz, zwykle, sukces, jakiego nie osiągają inni producenci. Tak właśnie postąpiono w marce Jacques Lemans – austriackie zegarki tego producenta zyskują coraz większą popularność, głównie za sprawą niepowtarzalnego wyglądu.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Dla kogo
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Jacques Lemans

Jeśli poszukujesz zegarka na każdą okazję, marka Jacques Lemans to coś dla Ciebie! Nie czekaj, zamów już dziś w sklepie Fabrykazegarków i ciesz się nowatorskim podejściem do klasyki w zegarkach!

Jak powstała marka zegarków Jacques Lemans?

\Marka Jacques Lemans powstała przed czterdziestu laty w Austrii, założona przez braci Alfreda i Norberta Riedl. Ich celem było stworzenie wysokiej jakości zegarków za rozsądną cenę, by mogli sobie na nie pozwolić wszyscy – tak ci, którzy potrzebują świetnie zaprojektowanego dodatku, jak i osoby wymagające precyzyjnego działania. Producenci zadbali, by każdy znalazł coś dla siebie w ofercie marki – można więc tam odnaleźć zegarki przeznaczone dla stylowych kobiet, modele niezwykle klasyczne, jak i eleganckie, minimalistyczne zegarki – tzw. garniturowce. Wszystko to łączą precyzyjne mechanizmy kwarcowe oraz automatyczne, umieszczane w zegarkach Jacques Lemans, pozwalajace na długotrwałe i dokładne działanie.

Jacques Lemans Retro Classic – klasyczne zegarki dla miłośników elegancji

Wśród kolekcji zegarków Jacques Lemans jedną z ciekawszych jest oczywiście seria Retro Classic, przeznaczona dla osób przedkładających klasyczne rozwiązania nad nowatorskie projekty. Zegarki z te kolekcji utrzymane zostały w stylu nawiązującym do pierwszych zegarków – ostro zakończone wskazówki, charakterystycznie zaznaczone indeksy oraz elegancki minimalizm to to, co wyróżnia tę serię. Nie ulega wątpliwości, że to jedna z najbardziej eleganckich kolekcji zegarków Jacques Lemans.

Zegarki męskie Jacques Lemans Automatic – wybierz technologię

Inną serią będzie seria Automatic, wyróżniająca się wydajnymi mechanizmami automatycznymi. Ich działanie polega na nieustannym wprawianiu w ruch wahnika zegarka, co odbywa się przez noszenie zegarka – przy każdym ruchu ręki wahnik obraca się, dokręcając sprężynę. Sprawia to, że zegarek jest nieustannie nakręcony i nigdy nie zawiedzie. W dodatku wysoka jakość modeli automatycznych stała się już legendarna, podobnie jak ich niezwykła dokładność – spośród wszystkich mechanizmów to właśnie zegarki automatyczne są uznawane za jedne z najdokładniejszych.

Odporność i połysk – zegarki Jacques Lemans High Tech Ceramic

Ciekawą serią jest również Jacques Lemans High Tech Ceramic. Składają się na nią zegarki, których bransolety zostały wykonane ze spieku ceramicznego lub połączenia spieku ze stalą szlachetną. Takie rozwiązanie zapewnia niepowtarzalną wytrzymałość materiału – spiek ceramiczny odporny jest na niemal wszystkie zarysowania co sprawia, że może przetrwać w niezmienionym stanie przez lata. W dodatku wyróżnia się dużo większym połyskiem niż klasyczna stal – a to dodatkowa zaleta, w szczególności dla pań, które poszukują dodatku przyciągającego wzrok.