Knock Nocky to marka zegarków stworzona specjalnie dla dzieci. Czasomierze te charakteryzują się feerią barw przyciągającą wzrok, ale też dużą lekkością dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów do ich wykonania. Jako jedyne na rynku modele Knock Nocky posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, co gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników zegarków.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij
Szkiełko
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Knock Nocky

 1. Zegarek dziecięcy Knock Nocky Jelly Zegarek dziecięcy Knock Nocky Jelly
  Darmowa dostawa 24H
  -30%
  110,00 zł 77,00 zł

  Knock Nocky Jelly JL3486004

  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek dziecięcy Knock Nocky Jelly Zegarek dziecięcy Knock Nocky Jelly
  Darmowa dostawa 24H
  -30%
  110,00 zł 77,00 zł

  Knock Nocky Jelly JL3276202

  Darmowa dostawa 24H
 3. Zegarek dziecięcy Knock Nocky Fluffy 					Zegarek dziecięcy Knock Nocky Fluffy
  Darmowa dostawa 24H
  -30%
  99,00 zł 69,00 zł

  Knock Nocky Fluffy FL3591505

  Darmowa dostawa 24H
 4. Zegarek Dziecięcy Knock Nocky Starfish Zegarek Dziecięcy Knock Nocky Starfish
  Darmowa dostawa 24H
  -21%
  85,00 zł 67,00 zł

  Knock Nocky Starfish SF3042000

  Darmowa dostawa 24H
 5. Zegarek Dziecięcy Knock Nocky Starfish Zegarek Dziecięcy Knock Nocky Starfish
  Darmowa dostawa 24H
  -30%
  99,00 zł 69,00 zł

  Knock Nocky Starfish SF3339303

  Darmowa dostawa 24H
 6. Zegarek Dziecięcy Knock Nocky Starfish Zegarek Dziecięcy Knock Nocky Starfish
  Darmowa dostawa 24H
  -30%
  99,00 zł 69,00 zł

  Knock Nocky Starfish SF3944909

  Darmowa dostawa 24H
 7. Zegarek Dziecięcy Knock Nocky Starfish Zegarek Dziecięcy Knock Nocky Starfish
  Darmowa dostawa 24H
  -20%
  99,00 zł 79,00 zł

  Knock Nocky Starfish SF3741707

  Darmowa dostawa 24H

Nasz sklep internetowy z zegarkami Knock Nocky – Fabrykazegarkow.pl jest autoryzowanym punktem sprzedaży. Wszystkie modele marki z Krainy Serca Czasu oferowane w naszym sklepie posiadają dwuletnią gwarancję dystrybutora obowiązującą na terenie całej Polski. Zegarki zapakowane są w ozdobne pudełka.

Zegarki z krainy Serca Czasu

Wizja marki opiera się na opowieści o tzw. krainie Serca Czasu, w której żyją stworki zwane Knock Nockami. Ich zadaniem jest pomaganie dzieciom w nauce odczytywania czasu i obsłudze tradycyjnego zegarka wskazówkowego. Firma oferuje szeroką gamę różnorodnych modeli, które łączy jedno – intensywny kolor. Dziewczynka czy chłopiec, młodsze czy starsze – każde dziecko znajdzie model, który będzie odpowiadał jego gustom.

Knock Nocky Rainbow

To kolekcja idealna do nauki odczytywania godziny. Bardzo czytelne indeksy cyfrowe sprawiają, że  zapoznawanie się z aktualnym czasem jest szybkie i proste. Cyfry są różnokolorowe, a dodatkowo wypukłe. Poszczególne modele z kolekcji różnią się kolorami, a jest ich do wyboru naprawdę wiele, więc każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czy lubi czarną klasykę czy wyróżniające i szalone zieleń lub róż.

Knock Nocky Starfish

Starfish to kolekcja dedykowana starszym dzieciom, które potrafią już odczytywać czas na zegarku wskazówkowym i chciałyby mieć model taki, jak ich rodzice. Modele te mają więc tarcze z minimalistycznymi oznaczeniami w postaci kreskowych indeksów, a stylistyka zegarków nawiązuje do sportowych modeli dla dorosłych. Wygodne paski z tworzywa, elastyczne szkiełka hesalitowe i uniwersalny design sprawią, że niejeden nastolatek będzie marzył o takim czasomierzu. Wybór kolorów w tej kolekcji jest nie mniejszy niż w pozostałych.

Knock Nocky Comic

Kolekcję Comic wyróżniają wzory zawarte na różnokolorowych paskach. Znajdziemy tu zarówno zdobienia w postaci kropek, pasków, serc i gwiazd, jak również motywy militarne. Tarcze modeli Comic są jasne i czytelne, a umieszczone na nich cyfrowe indeksy umożliwiają łatwe odczytanie aktualnej godziny. 

Knock Nocky Color Boom

Color Boom to seria wyjątkowa, gdyż na silikonowych paskach umieszczone zostały motywy nawiązujące do zainteresowań dzieci. Można więc zdecydować się na zegarek z kucharzem czy budowniczym, albo np. model zdobiony kwiatami czy wzorem kosmicznym. Dzięki małym rozmiarom i wadze czasomierze te docenią szczególnie młodsze dzieci. Różnorodność kolorystyczna z pewnością także je zachwyci!

Knock Nocky Sporty

Knock Nocky Sporty to zegarki dla małych wielbicieli sportowych aktywności. Ich stylistyka wyraźnie nawiązuje do czasomierzy dla nurków, o czym świadczą chociażby oznaczenia na bezelach czy charakterystyczne bransolety. Producent oferuje te zegarki w wielu kolorach  – od białego po neonowy żółty. Cyferblaty modeli Sporty są jasne, a dzięki kontrastowi w postaci czarnych indeksów cechuje je też duża czytelność.