ZEGARKI ŁUCZ

Białoruska marka Łucz może zaskoczyć nas pięknymi zegarkami! Firma koncentruje się na tworzeniu modeli, które przez swoją ponadczasową formę, nigdy nie wyjdą z mody. Poznaj Łucz (Luch), markę, która może Cię zaskoczyć!

 

Zegarki Łucz i ich ciekawa historia

 

Łucz to marka, której tradycje sięgają już 60 lat. Od samego początku swojej działalności marka ta jest związana z Mińską Fabryką Zegarków, w której to powstawały wszystkie jej modele. Nie od samego początku jednak szło dobrze. Na początku swojej działalności firma przechodziła kryzys, ponieważ brakowało podstawowych aspektów w tworzeniu marki - materiałów, maszyn oraz specjalistów. Z pomocą przyszli studenci Politechniki Mińskiej, którzy to odmienili losy Łucza. Marka wkupiła się w oczekiwania ludzi zarówno przed, jak i po upadku Związku Radzieckiego. Zmiany ustrojowe zmieniły spowodowały prawdziwą rewolucję w firmie. Duża modernizacja produkcji spowodowała, że spod rąk konstruktorów wychodziło jeszcze więcej modeli w ciągu dnia, co spowodowało rozkwit marki. Od roku 2010 większość udziałów marki posiada szwajcarski producent luksusowych zegarków, Frank Muller International BV.

 

Zegarki Łucz - przegląd najciekawszych modeli

 

Łucz (Luch) skupia się na tworzeniu klasycznych modeli w niebanalnej formie. Istnieje kilka serii, które zachwycają nowatorskim podejściem do tego tematu. Pierwszą z nich jest seria One-Hand. Minimalistyczna konstrukcja tych modeli, składa się z czytelnej tarczy wyposażonej w arabskie indeksy. Najważniejszym ich elementem jest pojedyncza wskazówka w wyrazistym kolorze, która zmienia całkowicie wygląd zegarka. Jest to seria zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Następną kolekcją, która warta jest uwagi, jest Reverse. Są to zegarki do codziennego użytku, które posiadają piękny, delikatny design. Tarcze z tej serii ozdobiono oryginalnym wzorem spirali, a całość dopełniają indeksy osadzone przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Jest to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika kunsztu zegarmistrzowskiego!

Ostatnia seria to prawdziwa gratka dla fanów gier komputerowych. Kolekcja World of Tanks to modele o zdecydowanej kolorystyce i wytrzymałych materiałach. Ciemne tarcze uwydatniają grafiki znane z tej popularnej gry. Urządzenia te składają się z koperty wykonanej z mosiądzu, wzbogaconą o powłokę DLC (diamond-like coating). Całość zawieszona została na ciemnych paskach z materiału tekstylnego. Jest to idealna propozycja dla każdego miłośnika WoT’a!

 

Sklep z zegarkami Łucz w Warszawie – zdobądź swój wymarzony model

 

Zobacz szeroką ofertę zegarków w naszym sklepie! Łucz to tylko jedna z wielu marek, jakie możesz tu znaleźć. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym lub wpadnij do naszego salonu w Warszawie - zegarki Łucz czekają właśnie na ciebie!

 

Oficjalny Sprzedawca Łucz - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

 

Fabrykazegarkow.pl to autoryzowany sprzedawca marki Łucz (Luch). Wszystkie zegarki pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Zapraszamy do zakupu w sklepie stacjonarnym i internetowym. Gwarantujemy szybką wysyłkę.

Cena już od 795,00 zł ⌚ 6 Zegarków Łucz ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →