Choć zegarki firmy Mark Maddox nie sięgają historią tak daleko wstecz, jak inne marki, których modele proponujemy w naszym sklepie, to zdecydowanie dorównują im pod względem jakościowym oraz designerskim.

czytaj dalej

Zegarki Mark Maddox

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Nasz sklep internetowy z zegarkami Mark Maddox — Fabrykazegarkow.pl jest autoryzowanym punktem sprzedaży. Wszystkie modele hiszpańskiej marki oferowane w naszym sklepie posiadają 2-letnią gwarancję dystrybutora, obowiązującą na terenie całej Polski. Zegarki zapakowane są w eleganckie pudełka.

Początki marki Mark Maddox

Historia marki Mark Maddox sięga roku 2012, kiedy modele hiszpańskiego producenta pojawiły się na światowym rynku czasomierzy. Porównuje się je do marek, takich jak Michael Kors, czy Marc Jacobs — światowych producentów słynących ze wspaniałego wyczucia w temacie najnowszych trendów. Zegarki, które pojawiły się już na łamach magazynu Vogue, zachwycają szeroką gamą najróżniejszych czasomierzy — zarówno tych damskich, jak i męskich.

Błyszcząca elegancja, czyli zegarki Mark Maddox dla kobiet

Zegarki kobiece Mark Maddox charakteryzują się w głównej mierze stalowymi, siatkowanymi bransoletami. Niektóre modele posiadają także paski wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej — wszystkie elementy wykonane są nie tylko w dobrym guście, lecz także z użyciem najlepszych materiałów. Ich tarcze przyciągają spojrzenia subtelnymi, lecz modnymi kolorami — różowym złotem, srebrem oraz eleganckim granatem. Kilka opcji dla odważniejszych Pań posiada bardziej wzorzyste tarcze, a te kobiety, które lubią, gdy ich czasomierz jest nie tylko piękny, lecz również funkcjonalny docenią dodatkowe tarcze datownika. Dla każdego (a raczej każdej) coś miłego!

Męska funkcjonalność — Mark Maddox dla Panów

Zegarki Mark Maddox to nie tylko kobiece i delikatne dodatki, lecz także solidne, stalowe bransolety oraz tarcze wyposażone w najróżniejsze funkcje: czasu podwójnego, datownika dni tygodnia i miesiąca oraz chronograf — niezwykle przydatny przy dokonywaniu pomiarów. Wodoszczelność ustalona w klasie 30 i 50 metrów sprawia, że zegarki są odporne na drobne zachlapania. Nie musimy więc przejmować się deszczem, który złapie nas w drodze z biznesowego spotkania. W zamyśle marki Mark Maddox jakość idzie w parze z nowoczesnym designem, a cena czasomierzy sprawia, że są one dostępne nie tylko dla najbogatszych.