ZEGARKI MECHANICZNE

 - Zegarki z mechanizmami z naciągiem ręcznym to doskonała propozycja dla tych, którzy nie poddają się chwilowym modom i cenią sobie to, co sprawdzone. Tego rodzaju mechanizmy pojawiały się już w pierwszych zegarkach ręcznych, by z czasem zostać wyparte przez mechanizmy automatyczne, a następnie przez mechanizmy kwarcowe. Mimo coraz nowocześniejszych technologii używanych do produkcji zegarków, zegarki mechaniczne wciąż cieszą się dużą popularnością wśród koneserów, a tego typu modele pojawiają się w kolekcjach wielu znanych firm.


     Zaletą zegarków z mechanizmem nakręcanym ręcznie jest możliwość korzystania z nich w każdych warunkach, bez konieczności wymiany baterii. Każdy zegarek mechaniczny charakteryzuje się mniejszymi odchyleniami we wskazaniach czasu niż zegarki z naciągiem automatycznym – odchylenia sięgają od kilku do kilkunastu sekund na dobę. Atutem zegarków mechanicznych jest także niższa cena w porównaniu z czasomierzami wyposażonymi w bardziej zaawansowane automatyczne mechanizmy. Należy jednak pamiętać, że aby zegarek mechaniczny działał prawidłowo, należy go regularnie nakręcać za pomocą koronki znajdującej się na kopercie.


      W naszym sklepie internetowym oferujemy zegarki mechaniczne, które pozwolą każdemu mężczyźnie wyróżnić się z tłumu. Dzięki klasycznemu wyglądowi inspirowanemu dawnymi modelami doskonale komponują się z elegancką koszulą oraz garniturem. Są to zegarki pochodzące z następujących kolekcji: Worldmaster firmy Atlantic, Arizona 2 Skeleton Mechanic firmy Ingersoll, LZ127 Graf Zeppelin Mechanic oraz T-Complication Squelette firmy Tissot. Wszystkie z tych zegarków wykonano z najwyższej jakości, trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Dzięki paskom ze skóry naturalnej oraz pozłacanym i posrebrzanym elementom zegarki efektownie prezentują się na nadgarstku. Szczególną uwagę warto zwrócić na modele firmy Tissot oraz Ingersoll. Zegarki te posiadają przezroczyste tarcze, które pozwalają na obserwowanie ruchów pracującego mechanizmu. W niektórych modelach przezroczyste jest również dekiel zegarka.

Autoryzowany sklep ✔ Największy wybór zegarków mechanicznych ✔ Dostawa kurierem GRATIS ✔ Dostępność ★ NAJNIŻSZA CENA ★

1-100 of 185

1-100 of 185