Nautica to marka powstała w roku 1983 roku W Stanach Zjednoczonych. Na początku swojej działalności oferowała ona wyłącznie ubrania oraz dodatki dla aktywnych mężczyzn. Z biegiem czasu oraz z rosnącym zainteresowaniem marką oferta została rozszerzona również o odzież dla kobiet oraz dzieci. Współcześnie jest to doskonale prosperujące przedsiębiorstwo, które dba o swoich klientów i stale poszukuje nowych rynków dla swoich produktów.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-

Zegarki Damskie Nautica

 1. Zegarek damski Nautica Pacific Beach Lady Zegarek damski Nautica Pacific Beach Lady
  Darmowa dostawa 24H
  -15%
  480,00 zł 408,00 zł

  Nautica Pacific Beach Lady NAPPBS036

  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek damski Nautica Coral Gables Zegarek damski Nautica Coral Gables
  Darmowa dostawa 24H
  -51%
  510,00 zł 249,00 zł

  Nautica Coral Gables NAPCGP901

  Darmowa dostawa 24H
 3. Zegarek damski Nautica Coral Gables Box Set Zegarek damski Nautica Coral Gables Box Set
  Darmowa dostawa 24H
  -40%
  680,00 zł 408,00 zł

  Nautica Coral Gables NAPCGP907

  Darmowa dostawa 24H
 4. Zegarek damski Nautica Coral Gables Box Set Zegarek damski Nautica Coral Gables Box Set
  Darmowa dostawa 24H
  -41%
  765,00 zł 449,00 zł

  Nautica Coral Gables NAPCGP908

  Darmowa dostawa 24H

Filozofią marki Nautica jest oferowanie produktów dla osób aktywnych, uprawiających sport, ceniących wygodę oraz doskonale dobrane materiały. Istotnym działem produktów firmy Nautica są zegarki oraz biżuteria. Zegarki damskie marki Nautica znacząco odróżniają się od klasycznych zegarków damskich - przede wszystkim poprzez wykorzystanie doskonałych materiałów odpornych na uszkodzenia, jak również dzięki wspaniałemu designowi. Zegarki są tworzone z myślą o kobietach, które często uprawiają sport i potrzebują niezawodnego urządzenia do odmierzania czasu.

Damskie zegarki Nautica dla aktywnej kobiety

Czym charakteryzują się damskie zegarki Nautica? Konieczne jest uwzględnienie, iż są one tworzone dla osób aktywnych. Odpowiednie dobranie materiałów sprawia, iż mogą korzystać z nich biegacze, rowerzyści, pływacy, żeglarze Oferowane modele posiadają wysoką odporność na wstrząsy, działanie wilgoci oraz wody. to sprawia, że są chętnie wybierane przez zawodowych sportowców. Zegarki damskie Nautica są kierowane również do pań, które ubierają się wygodnie i casualowo, a sam zegarek traktują przede wszystkim jako trwały przyrząd do mierzenia czasu. Zegarki damskie Nautica wyróżniają wysokie parametry techniczne - kwarcowy mechanizm stworzony został z trwałych i odpornych na odkształcenia materiałów. Dzięki temu drobne elementy konstrukcji są odporne na wstrząsy, uszkodzenia, odkształcenia. Damskie zegarki posiadają piękne i trwałe koperty - wykonane są ze stali szlachetnej. To sprawia, iż koperta jest odporna na działanie wilgoci.. Koperty na stałe przytwierdzone są do bransolet i odporne na zarysowania, co gwarantuje ich piękny wygląd przez szereg lat. Szkiełka wykorzystane w damskich zegarkach Nautica również stworzone są z odpornych materiałów. Wykorzystanie szkła mineralnego sprawia, iż wnętrze zegarka, tarcza oraz wskazówki są odpowiednio chronione. Szkiełka są odporne na mikrouszkodzenia oraz na działanie wody.

Zegarek damski Nautica - najlepiej wykonany dodatek

Bransolety zegarków damskich zaskakują parametrami oraz wykorzystywanymi materiałami - przede wszystkim bransolety tworzono ze stalą szlachetnej. jest ona odporna na uszkodzenia i odpowiednio dopasowana do oczekiwań pań. Co ważne, bransolety takie nie powodują alergii, trudno ją zarysować. Bransolety tworzone są również ze skóry, która delikatnie dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Nautica proponuje również bransolety wykonane z materiałów syntetycznych. tego rodzaju produkty dopasowane są do częstego kontaktu z wodą - doskonale sprawdzą się u pań, które kochają pływanie. Zegarki tego typu posiadają wodoszczelność potwierdzoną przez producenta. Zegarki dla pań utrzymane są w ciepłych, energetycznych kolorach, często również kontrastują z chłodnymi błękitami czy srebrem.