Nine West to amerykańska firma modowa, mająca swoje korzenie w Nowym Jorku. Swoją nazwę zawdzięcza oznaczeniu budynku przy jednej z ulic tej metropolii. Początki firmy sięgają lat 70-tych XX wieku, a dziś amerykańska marka jest znana na całym świecie i posiada butiki w kilkudziesięciu państwach na różnych kontynentach. Współpracuje z najbardziej znanymi projektantami – wśród nich znalazła się m.in. Vivienne Westwood.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij

Zegarki Nine West

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Amerykański, modny styl w przystępnej cenie - takie właśnie są zegarki Nine West. Są to zegarki wykonane w nowoczesnym stylu, dzięki czemu pasować będą do każdej stylizacji. Wzbogać swoją stylizację o amerykański zegarek i wybierz model Nine West.

Amerykański styl dla każdego z zegarkiem Nine West

Początkowo w Nine West produkowano obuwie, dopiero z czasem rozszerzono asortyment na ubrania, torebki damskie, okulary, biżuterię, paski i inne akcesoria. Ważną częścią marki stały się wkrótce również zegarki. Czasomierze Nine West są niezwykle stylowe, sprawią, że ich posiadacz z pewnością wyróżni się z tłumu. Takie dodatki są jednocześnie bardzo uniwersalne – sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i do eleganckiej stylizacji.

Zegarki Nine West to charakterystyczny, nowojorski styl. Nowoczesny design, niebanalna kolorystyka i precyzja wykonania sprawiają, że marka doceniana jest przez użytkowników czasomierzy, którzy mają wyjątkowo wymagający gust. Producent oferuje bardzo duży wybór spośród różnorodnych serii produktów – kolorowych albo klasycznych, minimalistycznych lub takich zdobionych kryształkami. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Wybierz niezwykłą stylistykę i jakość zegarków Nine West

Modele marki Nine West są zasilane przez kwarcowe mechanizmy, które gwarantują wysoką precyzję i dokładność podawanego czasu, a zasilanie wymienną baterią jest bardzo wygodne. Tak zaprojektowane systemy są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań w świecie zegarków, gdyż połączenie braku konieczności ingerencji użytkownika w działanie mechanizmu, prostota obsługi oraz niska cena zachęcają każdego do wyboru zegarków z mechanizmem kwarcowym. Jednak to nie wszystko – również materiały, które wykorzystano do budowy zegarków, musiały być najwyższej jakości. Stal szlachetna, z której zbudowano koperty – wyjątkowo odporna na uszkodzenia i jednocześnie niezwykle piękna; stylowe skórzane paski, które słyną z wygody i możliwości kolorystycznych. Wybierz doskonale zaprojektowane zegarki Nine West już dzisiaj i ciesz się niespotykanym i nowatorskim stylem, który przyciągnie wzrok każdego!