Na pewno chcesz być indywidualistą. Wyróżniać się z tłumu. Wszystko zaczyna się w naszych głowach, tylko nasza wyobraźnia nas ogranicza. Myśl, twórz, kreuj, testuj, buduj, powtarzaj. To słowa przyświecające amerykańskiemu producentowi zegarków – marce Nixon.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij

Zegarki Nixon

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Firma została założona w 1997 roku w małej miejscowości, Encinitas, w Kalifornii. Bodźcem do powstania firmy było poszukiwanie wymarzonego czasomierza, przez jednego z założycieli. Chad DiNenna, rozczarowany małą różnorodnością modeli, postanowił wraz z kolegą Andy Laadsem, założyć własną markę. W pierwszym wypuszczonym katalogu było siedem modeli. Dzięki wiedzy i kontaktom w branży na początku dystrybucja odbywała się do małych sklepów sportowych.

Popularność marki i zegarków Nixon

W 2000 roku marka pojawiła się na Starym Kontynencie, otwierając pierwszy salon we Francji. Na ten moment dysponowała ponad 90 różnymi modelami oraz zatrudniała ponad 60 pracowników.

Na początku 2009 roku doszło do kolejnej dużej zmiany. W ofercie po raz pierwszy pojawiły się inne produkty niż zegarki – były to wysokiej jakości słuchawki, utrzymane w dotychczasowym, unikalnym designie. Następnie pojawiły się ubrania, akcesoria oraz torebki i torby. Od tej pory możliwe stało się wyróżnianie się nie tylko czasomierzem, ale również wyjątkowym strojem czy modnym dodatkiem. Tym samym firma wprowadziła nowy styl, wychodzący daleko poza unikalne zegarki.

Zegarek Nixon – wybierz ulubioną serię

Wśród czasomierzy znajdujących się w ofercie marki Nixon znajdują się przede wszystkim analogowe modele o żywych barwach, doskonale pasujące do sportowej filozofii marki. Świetnym przykładem jest model Nixon 42-20 Chrono, w żywych i jasnych kolorach. Model ten posiada poziom wodoszczelności wynoszący aż 200 metrów, co czyni ten zegarek fantastycznym wyborem dla każdego, kto kocha sporty wodne i z chęcią nurkuje nawet na znaczne głębokości. Cała kolekcja 42-20 przygotowana została z myślą o nurkach, przez co doskonale sprawdzi się w przypadku miłośników sportów wodnych.

Inną serią jest bardzo popularna Nixon Time Teller, charakteryzująca się licznymi wariantami swoich zegarków. Jedną z ciekawszych wewnętrznych kolekcji w tej serii jest ta nawiązująca designem do świata Gwiezdnych Wojen – poszczególne zegarki odpowiadają postaciom lub miejscom znanym z filmowej sagi, każdy ma także charakterystyczny cytat wygrawerowany na dekielku. Dzięki temu jest to idealny prezent dla każdego miłośnika Star Wars. Inną kolekcją jest świetna Time Teller Digi, która cechuje się dokładnie taką samą budową jak jej pokrewne czasomierze, jednak wyjątkiem jest cyfrowy wyświetlacz zamiast analogowego i wszystkie funkcje, które się z tym wiążą, czyli datownik, kalendarz, stoper czy czas 24-godzinny. Wybierz zegarek Nixon już dziś i poczuj sportową atmosferę tych zegarków!