Olivia Burton to marka, która gości na rynku od niedawna, ale w szybkim tempie zyskała grupę wiernych fanów na całym świecie. Od niedawna zegarki tej marki można nabyć również na polskim rynku. Co wyróżnia tę markę? Elegancja, delikatność i kobiecość to słowa kluczowe tej marki. Jeśli chcesz podkreślić swoje wdzięki, to zegarki Olivia Burton ci w tym pomogą!

czytaj dalej
Kategorie Zamknij

Zegarki Olivia Burton

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Olivia Burton to ponadczasowe oraz kobiece, które ucieszą każdą kobietę. W każdej kolekcji znajdziesz bowiem ten model, który idealnie będzie pasował do obdarowywanej kobiety, podkreślając jej piękno i wdzięk.

Olivia Burton - historia marki

Olivia Burton swój początek bierze w 2012 roku, jednak pierwsze projekty powstawały już wcześniej. Lesa Bennet i Jemma Fennings, założycielki marki Olivia Burton, swoje pierwsze projekty wykonywały już w 2011 roku. Absolwentki London College of Fashion pragnęły tworzyć produkty, które same by założyły, dlatego padło właśnie na zegarki. Swoimi projektami chciały zaspokoić potrzeby kobiet - tworzyć zegarki, które będą dobre jakościowo, modne i piękne jednocześnie, przy stosunkowo niskiej cenie. Olivia Burton stanowiły całkowite przeciwieństwo tendencji rynkowych, czyli dużych zegarków przyćmiewających ich posiadaczki. Zegarki tej marki to małe, delikatne dodatkami, które łączyły się ze sobą w spójną całość. Firma postawiła na motywy kwiatowe oraz wzory związane z motylami i pszczołami, dlatego jest tak lubiana przez fanki zegarmistrzowska na całym świecie.

Najciekawsze serie zegarków Olivia Burton

Zegarki Olivia Burton to kwintesencja kobiecości podana w bardzo subtelnym stylu. Są to modele, które charakteryzuje się biżuteryjnym zacięciem. Projekty tej marki nawiązują do tego co nasz otacza - piękną naturą. Seria Sunlight Florals oraz Enchanted Garden to subtelne zegarki, których tarcze ozdobiono pięknym, kwiatowym motywem. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii jest We Love Bees, która wyposażona została w motyw pszczół. Są najczęściej kupowane modele tej marki.