ZEGARKI PIERRE LANNIER

Zegarki Pierre Lannier to wysoka jakość, ogromna precyzja, ponadczasowy ekskluzywny design i niezwykle przystępna cena. Jest to marka rodzinna, dlatego każdy z zegarków sygnowanym logo Pierre Lannier, to najwyższa jakość wykonania oraz ponadczasowy design. Sprawdź ofertę zegarków Pierre Lannier już teraz!

Pierre Lannier - historia marki

Firma została założona w 1977 roku we francuskiej Alzacji, z czego marka jest dumna i podkreśla w swoich wartościach przywiązanie do tego miejsca. Marka Pierre Lannier to rodzinna marka, która łączy dwa pokolenia, rodziców i dzieci. Założona została przez Béatrice i Jean-Paula Burguna, a obecnie prowadzi ją ich syn, Pierre Burguna. Nie zmieniły się przez to wartości, które firma wyznaje - jakość, pasja, bliskość i kreatywność. Idee te przyświecają każdej kolekcji wypuszczonej przez Pierre Lannier i widać to gołym okiem. Pierre Lannier oferuje nowoczesne modele zegarków, które zachwycą niejedną osobę swoim designem. Nad całym procesem produkcyjnym czuwa 120 osób, którzy kreują zegarki tak, by były one najlepsze pod każdym względem. Dzięki czemu zegarki stworzone przez tę firmę to najmodniejszy design oraz ponadczasowy styl w jednym.

Najciekawsze kolekcje zegarków Pierre Lannier

Pierre Lannier to marka z ponad 40-letnią tradycją. Przez te lata stworzyła ona prawdziwe imperium i posiada 1500 punktów sprzedaży na całym świecie. Dzięki niezawodnej strategii firma rocznie sprzedaje 600 000 zegarków na pięciu kontynentach. Pierre Lannier zegarki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Panie znajdą swój wymarzony dodatek w jednej z 13 kolekcji, panowie zaś wybierać mogą wśród 10 kolekcji.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz serię Cityline, Dune, Couture, Capital czy Automatic - każda z nich zachwyci cię swoim ponadczasowym stylem oraz najlepszymi materiałami, z których wykonane są ich elementy. Oferta zegarków Pierre Lannier jest szeroka, dlatego na pewno wybierzesz coś dla siebie!

Cena już od 355,00 zł ⌚ 79 Zegarków Pierre Lannier ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

79 produkt(ów)

79 produkt(ów)