Marka Plantwear stanowi przykład jednego z tych producentów, którzy stawiają przede wszystkim na ochronę środowiska, a dopiero potem na rozwój swojej marki. Okazało się, że jedno z drugim może być nierozerwalnie sprzęgnięte, w dodatku z pozytywnymi efektami.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij

Zegarki Plantwear

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Cenisz sobie kontakt z naturą i szukasz dodatku, który wyróżni cię z tłumu? Warto postawić na hit ostatnich lat - drewniany zegarek! Dlaczego to będzie dobry wybór? Już sam fakt, że nasza propozycja pochodzi od polskiego producenta powinna wzbudzić w Was zainteresowanie. Poznajcie zegarki Plantwear, wyjątkowe drewniane dodatki dla każdego!

Drewniane zegarki Plantwear – nowatorskie pomysły

Zegarki drewniane Plantwear powstały w Radzyniu Podlaskim w 2013 roku jako efekt zainteresowania materiałami niewpływającymi negatywnie na środowisko. Marka rozpoczęła produkcję zegarków z drewna, które zapewniły je wysoką rozpoznawalność. Nie bez przyczyny – same zegarki drewniane nie przywrócą środowiska do należytej równowagi. Ale może tego dokonać sposób ich wytwarzania: marka Plantwear wykorzystuje do tworzenia swoich zegarków niewielkie ilości drewna, które oddaje naturze z nawiązką, poprzez regularne sadzenie drzew (po 50 miesięcznie) oraz czynny udział w wielu akcjach ekologicznych. To świetne wieści dla każdego, komu szczególnie zależy na ochronie środowiska, a przynajmniej na narażaniu go w jak najmniejszym stopniu.

Jakie zegarki z drewna Plantwear wybrać?

Wśród wszystkich modeli drewnianych zegarków Plantwear, warto wspomnieć o najważniejszych seriach. Jedna z nich to Plantwear Fusion – elegancka linia o subtelnym i nierzucającym się w oczy charakterze. Dzięki wykorzystaniu ciemnych, jednolitych barw, wspaniale sprawdzi się jako dodatek do garnituru lub stroju biurowego. Także panie powinny być zadowolone z tej linii – zegarki damskie wykonane zostały z równym zaangażowaniem i pieczołowitością, a jednak dzięki wykorzystaniu jasnych rodzajów drewna, w tym klonowej koperty, wspaniale podkreśli kobiecą niezależność i pozytywne nastawienie do życia.

Inną interesującą linią jest Fusion Fox. Zegarki te wyróżniają się, poza drewnianymi kopertami, także drewnianą bransoletą, zapewniającą stylowy i nowoczesny wygląd. Wszystkie modele w tej kolekcji utrzymane zostały w modnym, miejskim stylu, przy jednoczesnym nawiązywaniu do naturalnej harmonii panującej w naturze. Znajdujące się w zegarkach chronografy dodają nieco ekstrawaganckiego smaczku, a wszystko to zostało przykryte szkiełkiem szafirowym o wysokim poziomie twardości.

Czy warto wybrać zegarki drewniane Plantwear?

Zegarki Plantwear powstały jako odpowiedź na rosnącą świadomość zagrożenia i kruchości naszego środowiska. Dzięki wykorzystywaniu materiałów, które mogą ulec biodegradacji oraz minimalnym wykorzystaniu tych, które nie ulegają. Jednocześnie marka nieustannie angażuje się w liczne akcje związane z ochroną środowiska. Dla miłośników zdrowego stylu życia oraz tych, którzy starają się dbać o czystość oraz stosowanie bezpiecznych dla natury środków i korzystanie z przedmiotów, które środowisku nie zagrożą, zegarki te są wyśmienite i zdecydowanie warto się na nie zdecydować. Wybierz je i Ty i sprawdź, jak świetnym wyborem będą!