Zegarki polskie

Zegarki polskie to jedna z najbardziej różnorodnych kategorii zegarków dostępnych w naszym sklepie. Zaliczają się do niej zarówno klasyczne analogowe egzemplarze, jak i smartwatche z bogactwem licznych funkcji. Wszystkie te modele łączy jedno - zostały zaprojektowane lub stworzone w Polsce i zasługują na dumne miano „made in Poland”.

 

Polski zegarek - dlaczego warto go wybrać?

Zegarki produkowane w Polsce nie odbiegają jakością i precyzją chodu od zagranicznych modeli pochodzących od cenionych światowych marek. Niektóre z nich ponadto wyróżniają się nietypowym designem, będącym nawiązaniem do polskiej kultury czy motoryzacji. Zakup polskiego zegarka to trafiony pomysł jeszcze z jednego powodu. Wybierając go bowiem nie tylko stajesz się posiadaczem oryginalnego odmierzacza czasu, który posłuży Ci przez wiele kolejnych lat, ale też wspierasz polskiego producenta.

 

W hołdzie polskiej motoryzacji - zegarki marki Xicorr

Pisząc o polskich zegarkach trudno nie wspomnieć o modelach produkowanych przez firmę Xicorr. Już sama jej nazwa ma polskie pochodzenie - została zaczerpnięta ze slangowego słowa „sikor”, oznaczającego właśnie zegarek. Marka ta zasłynęła wypuszczeniem na rynek kilku kolekcji o designie inspirowanym legendami polskiej motoryzacji. Bestsellerem stała się linia M20, będąca nawiązaniem do auta FSO Warszawa M20, wyróżniona elitarną nagrodą must!have na Łódź Design Festival 2013. Do innych serii stworzonych w hołdzie takim samochodom, jak Warszawa 200 (M20.57), Syrena Sport i Polonez MISTRAL należą kolejno kolekcje 200, Syrena Sport i MISTRAL. Warto również wspomnieć o limitowanej kolekcji F125p Akropolis Limited Edition.

 

Zegarki Plantwear - ekologiczne oblicze polskiego zegarka

Plantwear to polski producent zegarków, który stawia na ekologię, tworząc niezwykle estetyczne drewniane modele. Przy ich produkcji zmniejszona jest ilość generowanych odpadów, ponadto są one wysoko biodegradowalne. Firma ta jest czynnie zaangażowana w ochronę środowiska - bierze udział w licznych kampaniach i sadzi około 50 nowych drzew miesięcznie. Polskie zegarki Plantwear są więc idealnym wyborem dla wszystkich, którym nie jest obojętny los naszej planety.

 

Polskie zegarki Balticus, czyli piękno i jakość dla wymagających

Polskie zegarki marki Balticus charakteryzuje wysoka estetyka i jakość wykonania. Są one ponadto własnoręcznie tworzone przez ich konstruktorów, przeprowadzających ów proces od początku do końca. Ich niewielki nakład sprawia, że są to modele elitarne. Najchętniej wybierane przez klientów są zegarki z linii Gwiezdny Pył, których przepiękne awenturynowe tarcze z brokatowymi drobinkami przypominają swym wyglądem obsypane gwiazdami nocne niebo.

 

Sklep z polskimi zegarkami w Warszawie

Planujesz zakup polskiego zegarka? Fabryka Zegarków zaprasza w swoje progi. Odwiedź nasz sklep internetowy lub sklep stacjonarny w Warszawie i stań się posiadaczem oryginalnego wyprodukowanego w Polsce zegarka.

 

185 Zegarków Polskich gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 185 modeli - cena od 360zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

1-100 of 185

1-100 of 185