Za początek marki Puma należy uznać rok 1948, kiedy to w wyniku różnic koncepcyjnych braci Dassler, powstały doskonale znane obecnie firmy Adidas, a także opisywana Puma. Początkowo nazwano ją „Ruda”, co miało być bezpośrednim nawiązaniem do imienia właściciela Rudolf. Niedługo potem przemianowano ją na „Puma” – pod tą nazwą marka znana jest do dziś.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij
Filtry Zamknij
Dla kogo
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Puma

 1. Zegarek męski Puma LCD Zegarek męski Puma LCD
  Darmowa dostawa 24h
  -47%
  299,00 zł 158,00 zł

  Puma LCD P6038

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Puma Faster Zegarek męski Puma Faster
  Darmowa dostawa 24h
  -47%
  399,00 zł 211,00 zł

  Puma Faster P5029

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek męski Puma Faster Zegarek męski Puma Faster
  Darmowa dostawa 24h
  -47%
  399,00 zł 211,00 zł

  Puma Faster P5027

  Darmowa dostawa 24h
 4. Zegarek męski Puma Remix Zegarek męski Puma Remix
  Darmowa dostawa 24h
  -47%
  399,00 zł 211,00 zł

  Puma Remix P5018

  Darmowa dostawa 24h
 5. Zegarek damski Puma Contour		Zegarek damski Puma Contour
  Darmowa dostawa 24h
  -47%
  399,00 zł 211,00 zł

  Puma Contour P1024

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 6. Zegarek damski Puma Contour Zegarek damski Puma Contour
  Darmowa dostawa 24h
  -47%
  399,00 zł 211,00 zł

  Puma Contour P1037

  Darmowa dostawa 24h

Firma Puma zasłynęła głównie z produkcji doskonałego obuwia i strojów sportowych, używanych przez takie osobowości jak niegdyś Pele lub Serena Williams w obecnych czasach. Co więcej Puma nawiązała współpracę z wieloma ważnymi się klubami sportowymi, co może świadczyć o wysokiej jakości oferowanych przez nią produktów. Od 2015 roku Rihanna oficjalnie została światową ambasadorką firmy.

Puma – logo, które zna każdy

Od stosunkowo niedawnego okresu Puma rozpoczęła produkcję zegarków sygnowanych charakterystycznym logo firmy (drapieżnego kota amerykańskiego), o stylistyce będącej bezpośrednim nawiązaniem do sportowej tradycji marki. Wszystkie modele wyposażono w precyzyjne mechanizmy kwarcowe, zasilane baterią, a wśród nich występują zarówno modele z klasycznym, analogowym cyferblatem, jak i cyfrowym wyświetlaczem. Mnogość kolekcji damskich i męskich, różniących się między sobą stylem wykończenia elementów z pewnością pozwoli wybrać idealny czasomierz.

Zegarki Puma dla fanów niebanalnych rozwiązań

Zegarki męskie można określić jako masywne, znacznie potężniejsze od egzemplarzy damskich czy uniwersalnych. Najszerzej reprezentowana jest seria Ultrasize, czyli – jak wskazuje nazwa – kolekcja czasomierzy doskonale pasujących do większego przegubu dłoni. Można je także określić jako bardzo klasyczne, o przejrzystych okrągłych cyferblatach, niekiedy dodatkowo wyposażonych w chronografy. Kolekcja zegarków męskich jest uzupełniona o linie Suede i Cool Down.

Zegarki Puma nie tylko dla fanów sportu

Wśród serii damskich czasomierzy należy wyróżnić w szczególnie dwie spośród nich, czyli kolekcje Fundamentals i Diamond. Pierwsza z nich charakteryzuje się wzmocnionym jeszcze większym stopniu sportowym designem, podczas gdy druga sprawdzi się także przy bardziej eleganckim ubiorze (koperty i paski obu typów wykonano z wygodnego w noszeniu tworzywa sztucznego). Zegarki damskie uzupełniają jeszcze eleganckie serie Suede Lady ze stalową kopertą oraz TKO z bransoletą – siatką.

Puma – doskonała, sportowa jakość dla każdego

Puma wyprodukowała także kolekcje typu unisex, przeznaczone zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Spośród nich należy wymienić serię analogowych czasomierzy Gummy oraz cyfrowych Loop, Drop i Empower, utrzymanych w niezwykle sportowym stylem. Jednak Puma stworzyła nie tylko linie zegarków określanych mianem „modowych”; należy zwrócić również uwagę na szczególną partię sportowych pulsometrów Optical Cardiac 01, wraz z którymi w zestawie sprzedawany jest pas telemetryczny, pozwalający na dokładne mierzenie tętna.

Dla kogo zegarek Puma?

Zegarki Puma stanowią doskonałe wyjście dla każdej osoby, poszukującej zegarka uniwersalnego, łączącego w sobie cechy czasomierzy sportowych i codziennych. Ich szeroka oferta znajduje się w sklepie Fabryka Zegarków, a do każdego egzemplarza dołączona jest dwuletnia gwarancja producenta.

Sklep z zegarkami Puma w Warszawie

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie, gdzie znajdziesz szeroki wybór zegarków Puma, które na pewno przyciągną Twoje spojrzenie. Oferujemy także możliwość zakupu online w najlepszych cenach!