Marka zegarków Roamer została założona w krainie najwspanialszych czasomierzy, w Szwajcarii. Firma powstała w roku 1888, a założycielem był Fritz Mayer. Poprzez założenie spółki z wybitnym zegarmistrzem a jednocześnie kolegą, Johannem Studeli, firma rozpoczęła produkcję jednych z najbardziej cenionych zegarków na świecie. To, co obecnie wyróżnia je spośród innych czasomierzy, to przede wszystkim wykorzystanie wysokiej klasy materiałów, odpornych na uszkodzenia oraz ścieranie. Podczas dziesięcioleci pracy firma zmieniała nie tylko wygląd zegarków, ale również dbała o to, aby szedł on w parze z wyjątkowymi parametrami technicznymi. Dzięki temu możliwe stało się stworzenie urządzeń jednocześnie eleganckich oraz funkcjonalnych. Dzisiaj Roamer to jeden z wiodących producentów zegarków wysokiej jakości. Produkty te są chętnie kupowane przez gwiazdy kina i telewizji. Co wpływa na ich wyjątkowość? Przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Producent oferuje modele zarówno damskie, jak i męskie.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Mechanizm
Wysyłka w 24h
Dla kogo
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Roamer

Roamer to marka, która powstała w 1888 roku w Szwajcarii z inicjatywy Fritza Mayera. Dzięki zawiązaniu spółki z kolegą zegarmistrzem firma od początku dbała o wysoką jakość i dopracowanie modeli w każdym detalu. Takie podejście opłaciło się i sprawiło, że Roamer do dziś zachwyca nas swoimi projektami. Zegarki szwajcarskiej manufaktury są chętnie noszone przez gwiazdy kinowe i telewizyjne.

Zegarki Roamer - dlaczego warto?

Cechą charakterystyczną zegarków marki Roamer jest oczywiście ich elegancka linia. Nad projektami konkretnych modeli pracowali wykwalifikowani designerzy, których zadaniem było połączenie funkcjonalności oraz pięknego wyglądu. Efekty ich pracy są zachwycające: zegarki tej marki to kwintesencja elegancji, która pasuje do każdego stroju bez względu na okoliczności. Do stworzenia każdego modelu wykorzystano kwarcowy mechanizm, który zapewnia nienaganne działanie zegarka przez długi czas. Koperty zegarków Roamer odlewane są ze stali szlachetnej, dzięki czemu nie odkształcają się, są odporne na wstrząsy oraz uderzenia. Bardzo istotne jest również zastosowanie szkiełek szafirowych, dzięki czemu tarcza jest odpowiednio zabezpieczona. Istotną cechą szkiełek szafirowych jest również duża odporność na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Wiele z oferowanych zegarków jest również wodoszczelnych, dzięki czemu przypadkowe działanie wody nie będzie w stanie zakłócić działania mechanizmu.

Poznaj ofertę zegarków Roamer

W ofercie marki Roamer znalazły się zarówno zegarki męskie, jak i damskie. Zegarki męskie utrzymane są najczęściej w ciemniejszej kolorystyce oraz mają kontrastujące dodatki. Wyposażono je w stalowe bransolety lub skórzane paski. Męskie modele posiadają również wiele dodatkowych cech, jak np. kalendarz. Doskonale pasują do wszelkiego typu garniturów i wyglądają elegancko. Zegarki dla pań to przede wszystkim połączenie funkcjonalności i pięknego wyglądu. Zazwyczaj są one utrzymane w jasnej kolorystyce oraz wykorzystują wiele pozłacanych czy posrebrzanych elementów. Dzięki temu zegarek może pełnić również rolę pięknej biżuterii odpowiedniej na eleganckie, wieczorne spotkanie. Oferowane zegarki posiadają 2-letnią gwarancję producenta.