ZEGARKI SKAGEN CONNECTED

ZEGARKI SKAGEN CONNECTED

 

Skagen Connected jest propozycją od duńskiego producenta, który w produkowanych przez siebie zegarkach łączy minimalizm i nowoczesne technologie.

 

Hybrid smartwatch od marki Skagen Connected

 

Zegarki Skagen Connected należą do kategorii tzw. hybrid smartwatch, czyli inteligentnych i nowoczesnych czasomierzy, utrzymanych w stylistyce klasycznych modeli z analogowym cyferblatem. Egzemplarze tego typu doskonale pasują do codziennej stylizacji, a także do bardziej oficjalnego ubioru. Wszystkie zegarki Skagen Connected wyposażono w moduł Bluetooth, umożliwiający sparowanie funkcji smartwatcha z dedykowaną aplikacją w telefonie, działającym w oparciu o system Android lub iOS. Taki zabieg pozwala z jednej strony na zdalne zarządzanie trybami czasomierza z poziomu smartfona, a z drugiej na kierowanie wybranymi programami telefonu poprzez manipulację przyciskami modelu Skagen. Smartwatch poinformuje o wszelkich powiadomieniach przychodzących, daje możliwość zarządzania biblioteką muzyczną oraz pozwala na robienie zdjęć. Czasomierz Skagen posiada również funkcję czasu 24 – godzinnego, datowniki oraz pełni rolę trackera aktywności, na bieżąco rejestrującego m.in. przebyty dystans i jakość snu.

 

Serie zegarków Skagen Connected

 

Wszystkie modele Skagen Connected można podzielić wg dwóch rodzajów kryteriów. Pierwszym z nich jest podział wg płci; w zależności od wielkości można wyróżnić egzemplarze męskie, damskie oraz uniwersalne - nadające się zarówno dla Pań, jak i Panów. Za drugie kryterium należy uznać różnice w wyglądzie tarczy, które grupują wszystkie zegarki w dwóch podstawowych zbiorach. Podczas gdy jedne występują w formie z jednym cyferblatem, drugie wyposażone są w odmienny motyw, gdzie w główną tarczę wmontowana jest druga – mniejsza, rejestrująca procentowy rozkład wykonanej aktywności. Wszystkie smartwatche różnią się jednak między sobą barwą kopert i pasków. Co więcej, dostępne są modele albo ze stalową bransoletą – siatką, albo z eleganckim skórzanym paskiem.

 

W sklepie Fabryka Zegarków przy zakupie dowolnie wybranego zegarka Skagen Connected otrzymuje się prezent – dodatkowy pasek (do wyczerpania zapasów). Ponadto do każdego smartwatcha dołączone jest oryginalne pudełko oraz dwuletnia gwarancja producenta.

Cena już od 0,00 zł ⌚ 0 Zegarków Skagen Connected ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

Nie znaleziono pasujących produktów.