Facebook

ZEGARKI SKAGEN CONNECTED

ZEGARKI SKAGEN CONNECTED

 

Zegarki Skagen Connetcted należą do kategorii tzw. hybrid smartwatch, czyli inteligentnych i nowoczesnych czasomierzy, utrzymanych w stylistyce klasycznych modeli z analogowym cyferblatem. Egzemplarze tego typu doskonale pasują do codziennej stylizacji, a także do bardziej oficjalnego ubioru. Wszystkie zegarki Skagen Connected wyposażono w moduł bluetooth, umożliwiający sparowanie funkcji smartwatcha z dedykowaną aplikacją w telefonie, działającym w oparciu o system Android lub iOS. Taki zabieg pozwala z jednej strony na zdalne zarządzanie trybami czasomierza z poziomu smartfona, a z drugiej na kierowanie wybranymi programami telefonu poprzez manipulację przyciskami modelu Skagen. Smartwatch poinformuje o wszelkich powiadomieniach przychodzących, daje możliwość zarządzania biblioteką muzyczną oraz pozwala na robienie zdjęć. Czasomierz Skagen posiada również funkcję czasu 24 – godzinnego, datowniki oraz pełni rolę trackera aktywności, na bieżąco rejestrującego m.in. przebyty dystans i jakość snu.

 

      Wszystkie modele Skagen Connected można podzielić wg dwóch rodzajów kryterium. Pierwszym z nich jest podział wg płci; w zależności od wielkości można wyróżnić egzemplarze męskie, damskie oraz uniwersalne, nadające się zarówno dla Pań, jak i Panów. Za drugie kryterium należy uznać różnice w wyglądzie tarczy, które grupują wszystkie zegarki w dwóch podstawowych zbiorach. Podczas gdy jedne występują w formie z jednym cyferblatem, drugie wyposażone są w odmienny motyw, gdzie w główną tarczę wmontowana jest druga – mniejsza, rejestrująca procentowy rozkład wykonanej aktywności. Wszystkie natomiast smartwatche różnią się między sobą barwą kopert i pasków; co więcej dostępne są modele albo ze stalową bransoletą – siatką, albo z eleganckim skórzanym paskiem.

W sklepie Fabryka Zegarków przy zakupie dowolnie wybranego zegarka Skagen Connected otrzymuje się prezent – dodatkowy pasek (do wyczerpania zapasów). Ponadto do każdego smartwatcha dołączone jest oryginalne pudełko oraz dwuletnia gwarancja producenta.

Zegarków Skagen Connected gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 9 modeli - cena od 339zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ

9 produkt(ów)

 • Zegarek Skagen Connected SKT1110
  SKAGEN Connected
  Normalna cena: 661,00 zł
  Wysyłamy w 1-5 dni
 • Zegarek Skagen Connected SKT1109
  SKAGEN Connected
  Normalna cena: 809,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek Skagen Connected SKT1104
  SKAGEN Connected
  Normalna cena: 725,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek Skagen Connected SKT1101
  SKAGEN Connected
  Normalna cena: 722,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek Skagen Connected SKT1100
  SKAGEN Connected
  Normalna cena: 766,00 zł
  Wysyłamy w 1-5 dni
 • Zegarek damski Skagen Connected SKT1204
  SKAGEN Connected
  Normalna cena: 646,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek damski Skagen Connected SKT1205
  SKAGEN Connected
  Normalna cena: 633,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek damski Skagen Connected SKT1206
  SKAGEN Connected
  Normalna cena: 639,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek męski Skagen Connected SKT1200
  SKAGEN Connected
  Normalna cena: 628,00 zł
  Na zamówienie

9 produkt(ów)