Triwa to wyjątkowa marka w ofercie naszego sklepu internetowego. Renomowany producent zegarków rozpoczął tworzenie tych małych dzieł sztuki stosunkowo niedawno, w 2007 roku. Wystarczyło niespełna 10 lat aby TRIWA stała się wiodącą marką nadającą rytm i wyznaczającą drogę w świecie zegarmistrzostwa. Marka swoją niezwykłą popularność zawdzięcza unikatowemu wzornictwu prosto ze Sztokholmu.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij

Zegarki Triwa

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Każdy zegarek szwedzkiego producenta Triwa posiada certyfikat autentyczności w postaci karty gwarancyjnej obejmującej okres dwóch lat. Zegarki zapakowane są w oryginalne opakowanie i pochodzą z oficjalnej dystrybucji, co oznacza wsparcie serwisu znajdującego się na terenie Polski.

Skandynawska jakość zegarków Triwa

Szwedzki producent zdobył serca fanów zegarków, w bogatej ofercie znajdziemy bogatą paletę modeli, która spodoba się każdemu. TRIWA to skrót od Transforming in the Industry of Watches – tłumacząc „Transformacja Przemysłu Zegarków” i istotnie marce udało się zmienić całą branżę. Sekretem jest doskonały design zegarków, który wyznacza kierunk,i na których wzoruje się konkurencja. TRIWA to unikalny styl stworzony dzięki połączeniu elegancji oraz casualowego wyglądu. Dzięki temu zegarki sprawdzą się podczas codziennego noszenia, jak i podczas ważnych uroczystości gdzie elegancja jest najważniejsza.

Zegarki Triwa to solidne konstrukcje zaprojektowane i stworzone, aby doskonały wygląd komponował się z doskonałymi parametrami technicznymi. Precyzyjne mechanizmy, unikalne tarcze i paski, a także najwyższej jakości materiały to świetne połączenie. Zegarki nie tylko dobrze wyglądają, ale charakteryzują się trwałością i dobrze leżą na nadgarstku.

Dla kogo zegarki Triwa?

Zegarki Triwa to doskonały wybór dla osób, które pragną być modne i posiadać stylowy oraz praktyczny dodatek, Triwa to wszystko to co najlepsze w zegarkach – wysoka jakość i ponadczasowy wygląd. Modele zainteresują z pewnością osoby młode wiekiem i duchem ze względu na nieszablonowość. Filozofia marki Triwa to unikalność i wyjątkowy charakter każdego produktu.