DNA marki Victorinox to wyrób produktów stalowych najwyższej klasy. Marka od ponad 130 lat tworzy produkty, które zachwycają jakością wykonania oraz najlepszymi materiałami. Z czego ta marka jest najlepiej znana? Z produkcji scyzoryków, które spopularyzowały tę markę w każdej szerokości geograficznej. Już dziś wybierz model, który spełni twoje największe wymagania!

czytaj dalej

Scyzoryki Victorinox

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Wybierając się na wyprawę do lasu lub inncyh miejsc powinniśmy mieć wiele przydatnych urządzeń, w tym scyzoryk, który będzie multinarzędziem do wszystkiego. Taki jest scyzoryk Victorinox - produkt legenda, który nigdy cię nie zawiedzie.

Wieloletnia historia marki Victorinox

Wieloletnia tradycja Victorinox rozpoczyna się w roku 1884, kiedy to Karl Elsener, założyciel marki, decyduje się na stworzenie swojej własnej manufaktury. Pobudki do założenia firmy przez Elsener były bardzo szlachetne. Założyciel Victorinox chciał bowiem walczyć z bezrobociem w swoim rodzinnym mieście, Ibach w Szwajcarii. Był to prawdziwy strzał w dziesiątkę, ponieważ już w parę lat Elsener zatrudniał ludzi, które wcześniej zmuszone były żyć bez pracy. Siedem lat to założeniu marki, podpisała ona umowę ze szwajcarską armią, której miała produkować wielofunkcyjne noże. Cała reszta historii jest już legendą, ponieważ poprzez dystrybucję scyzoryków, stały się one towarem najwyższej jakości, a marka posiada obecnie niepodważalną pozycję na całym świecie.

Scyzoryki Victorinox - niepodważalna jakość

Podstawą sukcesów firmy Victorinox jest nieprzerwana, ponad stuletnia tradycja oraz dbałość o wykonanie nawet najmniejszego detalu. Co charakteryzuje scyzoryki Victorinox? Scyzoryki tej marki to precyzyjne i solidne narzędzia tnące, a ich najbardziej zaawansowane odmiany umożliwiły podróże w przestrzeni kosmicznej i naprawę silników. Produktami Victorinox z sukcesem zaopatrywane są najbardziej wymagające instytucje takie jak wojsko, czy NASA. Dość powiedzieć, że jeśli sięgał po nie sam MacGyver – serialowy Picasso majsterkowania, to marka Victorinox i jej niezawodne scyzoryki – to musi być światowy top. Nie zastanawiaj się i wybierz niezawodne scyzoryki Victorinox w Fabrykazegarkow.pl!