SCYZORYKI VICTORINOX

Scyzoryki to przedmioty, które muszą być niezwykle wytrzymałe i wielofunkcyjne, by móc posłużyć nam w każdych okolicznościach - także tych zupełnie nieoczekiwanych. Krajem cieszącym się mianem producenta najlepszych scyzoryków jest Szwajcaria - to właśnie stamtąd pochodzi tworząca te użyteczne narzędzia firma Victorinox, po której produkty sięgają codziennie klienci na całym świecie.

 

Victorinox - historia szwajcarskiej precyzji

Victorinox to marka, której scyzoryki i noże stanowią połączenie szwajcarskiej precyzji i wyjątkowej jakości. Została ona założona w 1884 roku przez Karla Elsenera i nosiła jego nazwisko. Dopiero w roku 1909 ten przedsiębiorca i wynalazca zmienił nazwę Elsener na Victoria (upamiętniając tym samym swoją zmarłą matkę). Wtedy też pojawił się pomysł oznaczania produktów szwajcarskim godłem - by podkreślić ich pochodzenie i odróżnić je od wielu podróbek pojawiających się na rynku. W 1923 do imienia Victoria dołączono słowo “inox”, oznaczające wyprodukowaną w 1921 roku stal nierdzewną (której stworzenie zrewolucjonizowało branżę producentów narzędzi). Tak ustalono obecną nazwę firmy.

 

Scyzoryki Victorinox - kulturowy symbol niezawodności

Scyzoryki Victorinox ewoluowały przez lata, będąc nieustannie udoskonalane i przenikając do kultury jako symbol niezawodności. To właśnie z Victorinoxa korzystał główny bohater serialu McGyver. Te wielofunkcyjne przedmioty codziennego użytku znalazły też zastosowanie podczas misji kosmicznych NASA. Dziś i Ty możesz stać się posiadaczem kultowego scyzoryka Victorinox. Ten jeden drobny produkt pozwoli Ci czuć się pewnie w każdej sytuacji. Nie musisz już przetrząsać torby w poszukiwaniu śrubokręta, nożyc, pęsety, otwieracza do kapsli, korkociągu, wkrętaka i wielu innych narzędzi - teraz będziesz mieć wszystko pod ręką. Zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu i życzymy udanych zakupów.

 

Cena już od 77,00 zł ⌚ 2 Scyzoryki Victorinox ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

2 produkt(ów)

2 produkt(ów)