Facebook

Boyfriend, Nate czy Q - który zegarek jest już kultowy?

06-10-2017

Amerykańskie zegarki Fossil istnieją na rynku światowych czasomierzy już od ponad sześćdziesięciu lat i nieustannie zachwycają unikatowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie technologii oraz designu. Inspirowane starymi modelami, czasomierze Fossil łączą klasykę z nowoczesnością, stale podbijając serca kolejnych pokoleń użytkowników. 

 

Słynne już modele Boyfriend, Q oraz Nate łączą w sobie wszystkie cenione cechy czasomierza Fossil. Są funkcjonalne, uniwersalne oraz przyciągają spojrzenia. Który z nich można uznać jednak za kultowy? Poznajcie trzy, uwielbiane modele Fossila i sprawdźcie sami.

 

1. Boyfriend

Seria Boyfriend dedykowana jest kobietom, które cenią sobie codzienną elegancję oraz funkcjonalność. Wśród zegarków z tej kolekcji znaleźć można modele, które są mniej lub bardziej zaawansowane i wyposażone w dodatkowe funkcje. Niektóre z czasomierzy charakteryzują się minimalistyczną tarczą, a inne cyferblatem ozdobionym tarczami przydatnego chronografu. Każda z pań z pewnością znajdzie wśród nich czasomierz idealny!

2. Nate 

Kolekcja Fossil Nate skierowana jest do panów, którzy są entuzjastami nowoczesnych czasomierzy posiadających praktyczne funkcje, które przydają się w życiu codziennym. Modele z serii Nate cechują się wysoką klasą wodoszczelności – do 100 metrów, co pozwala na pływanie oraz nurkowanie bez akwalungu – oraz tarczami chronografu, datownikiem i opcją czasu 24-godzinnego. Szeroka gama kolorystyczna oraz różnego rodzaju materiały, z jakich wykonane są czasomierze, sprawiają, że każdy odnajdzie wśród nich swojego faworyta.

3. Q

Serią, która skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, jest kolekcja Q – łącząca klasyczny design zegarków Fossil z nowoczesnymi technologiami. Zegarki te są smartwatchami lub hybrydami, a co za tym idzie – można połączyć je ze smartfonem dzięki systemowi Android Wear. Hybrydowe czasomierze, takie jak na przykład Fossil Q Crewmaster, łączą analogowy czasomierz z funkcjami smartwatcha – łączą się z telefonem i sygnalizują przychodzące połączenia, wiadomości oraz śledzą aktywność użytkownika. Smartwatche, natomiast, posiadają dotykowy ekran i odbierają funkcje głosowe – zadowolą każdą fankę i fana nowych technologii. Co więcej, personalizacja tych modeli jeszcze nigdy nie była taka prosta. Bransoleta szybko może zamienić się miejscem z paskiem w dowolnym kolorze. Do wyboru, do koloru!

 

Choć seria Fossil Q jest najmłodszą spośród trzech kolekcji prezentowanych w tym wpisie, powoli sądzić można, że to właśnie ona staje się kultową propozycją marki Fossil. Innowacyjność połączona z tradycyjnym designem, elegancją i funkcjonalnością łączy się w czasomierz, który dla wielu może okazać się zegarkiem idealnym. Czy będzie nim on także dla Ciebie?

 

Modele zaprezentowane we wpisie: Fossil Original Boyfriend ES4234, Fossil Boyfriend ES3625, Fossil Nate JR1437, Fossil Nate JR1480, Fossil Q Crewmaster FTW1124, Fossil Q Marshal FTW2108, Fossil Q Wander FTW2111, Fossil Q Wander FTW2102

W kategorii: FOSSIL , SŁAWNE ZEGARKI ,