ZEGARKI FOSSIL SMARTWATCHES

ZEGARKI FOSSIL SMARTWATCHES

 

Fossil to amerykańska firma, która powstała w 1984 roku. Jej ideą od początku było stworzenie kolekcji zegarków, które łączyć będą w sobie nowoczesne technologie i klasyczny wygląd. Sukces tej firmy potwierdza starą, dobrze znaną dewizę: ciężka praca popłaca. Marka, której pierwszą siedzibą był mały butik w stanie Texas, przerodziła się w potężną sieć i podbiła serca osób ze wszystkich kontynentów. Dzięki precyzyjnej budowie i fenomenalnych kampaniach marketingowych Fossil współpracuje dziś z największymi gigantami w świecie technologii i mody. Seria zegarków Fossil Q to efekt wspólnej pracy firmy Fossil oraz marek Intel i Google. Jest to linia prezentująca smartwatche i smart akcesoria. Firma zaprojektowała modele zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

 

Innowacyjna technologia zegarków Fossil Smartwatches

 

Fossil Smartwatches to sprytne połączenie codziennego, analogowego czasomierza i nowoczesnego smartwatcha. Można zatem cieszyć się klasycznym wyglądem i jednocześnie mieć dostęp do funkcji, które oferuje najnowsza technologia. Fossil Smartwatches to prawdziwa rewolucja na rynku czasomierzy. Dzięki technologii Bluetooth, łącząc się z naszym smartfonem, staje się wręcz niezbędny w codziennym życiu. Wszystkie modele są zasilane przez Android Wear i są kompatybilne z systemami Android i iOS. Potrafią sygnalizować połączenia przychodzące, nadejście wiadomości SMS lub e-maila poprzez wibracje. Mają funkcję śledzenia aktywności użytkownika - ilości wykonanych kroków, przebytym dystansie czy spalonych kaloriach. Wbudowany alarm wibracyjny i dźwiękowy nie tylko obudzi, ale też przypomni o zbliżającym się spotkaniu.

 

Kolekcje smartwatchy Fossil Smartwatches

 

W linii Fossil Smartwatches dostępne są również bardziej rozbudowane zegarki – Q Wander i Q Marshal. Aplikacje, które są dostępne w sklepie Google Play, pozwalają na ulepszanie i personalizowanie czasomierza. Na przykład dzięki Android Wear możemy dopasować wygląd tarczy według własnych upodobań - dodać kolory lub zupełnie zmienić stylistykę. Aplikacja Google Now pozwala na sterowanie głosem. Może być to przydatne np. podczas jazdy samochodem - Fossil poinformuje nas wówczas o zbliżających się korkach, zmianach w pogodzie i pozwoli na kontrolowanie odtwarzanej muzyki. Zegarki zapewniają ciągły dostęp do najświeższych informacji ze świata, łączą rozmowy czy odbierają wiadomości. Pełnią one funkcję kalendarza, który wibracją lub alarmem przypomina o najważniejszych spotkaniach czy komunikacie z mediów społecznościowych.

 

Fossil Smartwatches - wygodne i nowoczesne rozwiązania

 

Oprócz niekwestionowanych zalet technologicznych firma zadbała o różnorodność materiałów, z których zbudowano zegarki. Zależnie od preferencji możemy wybrać modele ze stali szlachetnej, silikonu czy skóry. Użycie surowców najwyższej jakości gwarantuje ochronę przed uszkodzeniami, czy reakcjami alergicznymi przez długi okres użytkowania. Dzięki klasycznemu designowi i stonowanym barwom trafią w każdy gust.  Zegarki Fossil Smartwatches to modele, których ceny zaczynają się od 800 zł. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi Zegarki Fossil Q będą idealnym dodatkiem do wielu stylizacji, a ich funkcjonalność usprawni codzienne obowiązki. W tych modelach wprowadzono innowacyjny system, który umożliwia samodzielne zakładanie nowego paska, bez konieczności wizyty u zegarmistrza.

Cena już od 619,00 zł ⌚ 3 Zegarki Fossil Smartwatches ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →