Premiera nowych zegarków Suunto Race i słuchawek Suunto Sonic

Suunto

Premiera nowych zegarków Suunto Race i słuchawek Suunto Sonic

Sylwia Łukasik

Entuzjastka aktywności, w ciągłym ruchu. Jej konikiem są zegarki sportowe i smartwatche, które testuje, próbując nowych dyscyplin sportowych. Prywatnie fanka dobrego jedzenia, niszowych perfum i kultury włoskiej.

01 lutego 2024

25 stycznia na rynku ukazały się nowości od Suunto. Producent wyszedł naprzeciw potrzebom użytkowników, oferując im dodatkowe wersje kolorystyczne zegarków sportowych Suunto Race oraz innowacyjne słuchawki dla sportowców Suunto Sonic. Jak prezentują się nowe produkty?

 
 

Nowe zegarki dla miłośników wyzwań – Suunto Race Colors

Nowa podseria znanej nam już linii Suunto Race liczy trzy warianty – Midnight, Birch oraz Amethyst. Dwa pierwsze mają bezel ze stali szlachetnej, zaś ostatni to wersja tytanowa. Wszystkie trzy modele są świetną alternatywą dla osób, którym znudziła się już klasyczna czerń. Przy zachowaniu szerokiej i zaawansowanej funkcjonalności typowej dla kolekcji Race zegarki te wprowadzają życie i świeżość w szare, zimowe dni i długie wieczory.

 

Zegarki sportowe Suunto Race

 

Podobnie jak w podstawowych opcjach, tak i tu znajdziemy wysokorozdzielczy ekran AMOLED, cyfrową koronkę, która ułatwia nawigację po menu oraz umożliwia przybliżanie i oddalanie map, pomiar zmienności rytmu pracy serca HRV, ponad 95 trybów sportowych, baterię pracującą do 26 dni, personalizowane ekrany sportowe czy codzienne widżety. Całość została przetestowana zgodnie z normami wojskowymi. Producent zadbał o całkowitą kompensację śladu węglowego.

 

Zegarek sportowy Suunto Race Amethyst Titanium

 

Słuchawki Suunto Sonic z przewodnictwem kostnym

Kolejna nowość to wspomniane już słuchawki Suunto Sonic. To świetna propozycja dla sportowców, szczególnie tych outdoorowych. Mocna, ale lekka konstrukcja została wykonana z połączenia silikonu i stopu tytanu, dzięki czemu całość waży zaledwie 31 gramów. Model wyposażono w przewodnictwo kostne. Technologia open-ear sprawia, że możesz jednocześnie cieszyć się ulubioną muzyką i słyszeć dźwięki z otoczenia. Takie rozwiązanie pozwala zachować bezpieczeństwo, w przypadku gdy niedaleko przebiega ruch drogowy. Wodoszczelność IP55 to ochrona przed potem i drobnym deszczem oraz niemal całkowita ochrona przed pyłem. Bateria zasilająca produkt może pracować bez przerwy do 10 godzin. 10 minut ładowania wystarcza na 3 godziny odtwarzania, a w godzinę napełnisz akumulator w całości.

 
Słuchawki Suunto Sonic
 

A co jeśli chodzi o dźwięk? Słuchawki Suunto Sonic zostały wyposażone w nowo zaprojektowany przetwornik, co zapewnia większą czułość, wzmocnione basy i zmniejszone wyciekanie dźwięku. Zakres częstotliwości wynosi 20Hz~20kHz, a impedencja – 6Ω±15%. Czułość to natomiast 117dB@1kHz -10dBFS. Model łączy się z telefonem za pomocą modułu Bluetooth. Sparowanie słuchawek z aplikacją Suunto pozwala zmieniać tryb dźwięku czy wyłączyć połączenie z dwoma urządzeniami. Zmiana ustawień wymaga jedynie dotknięcia ekranu. Suunto Sonic dostępne są w wersjach Black i Lime.

 

Poznaj nowości od Suunto i ciesz się niezapomnianymi wrażeniami

Fiński producent jak zwykle stanął na wysokości zadania. Wszystkie nowości cechują najwyższa jakość, dopracowane detale i doskonały design. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zegarkach Suunto Race i słuchawkach Suunto Sonic, zapraszamy na naszą stronę oraz do salonów stacjonarnych.

Zegarki sportowe Suunto Race


Sylwia Łukasik

Entuzjastka aktywności, w ciągłym ruchu. Jej konikiem są zegarki sportowe i smartwatche, które testuje, próbując nowych dyscyplin sportowych. Prywatnie fanka dobrego jedzenia, niszowych perfum i kultury włoskiej.

Inne wpisy tego autora

Suunto

Zanurz się w danych nurkowania z Suunto

Nowość od fińskiego producenta, czyli zegarek nurkowy Suunto Ocean, to bogactwo funkcji, które pozwolą Ci jeszcze lepiej odkrywać podwodne głębiny! Sprawdź, co dokładnie możesz monitorować za pomocą urządzenia!
Czytaj dalej

Suunto

Nowości od Suunto – Suunto Ocean i Race S

Poznaj najnowsze modele Suunto – idealny dla nurków zegarek Ocean oraz kompaktowy Race S! Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej o funkcjach i specyfikacji gorących nowości!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Stal szlachetna. Przewodnik po materiałach używanych w zegarmistrzostwie

Stal szlachetna to znany i ceniony materiał, zarówno w branży zegarmistrzowskiej, jak i biżuteryjnej. W tym artykule zgłębimy wiedzę o tym stopie. Czy stal rdzewieje? Jakie są jej rodzaje? Jak o nią dbać? Czytaj dalej, by się dowiedzieć!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Poradnik dla początkujących: jak czytać i zrozumieć specyfikacje smartwatchów

Jak czytać specyfikacje smartwatchów, by wyciągnąć z nich jak najwięcej informacji o zegarku? Przeczytaj nasz poradnik i ułatw sobie wybór!
Czytaj dalej

Tommy Hilfiger

Styl preppy. Nowoczesne interpretacje stylu prosto z uniwersyteckiego kampusu

Styl preppy narodził się na uniwersyteckich kampusach elitarnych amerykańskich uczelni. Jednak już dawno wyszedł poza ich mury, stając się dostępnym dla każdego. Weźmy pod lupę, z jakich elementów się składa!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Najciekawsze techniki wytwarzania biżuterii. Od witrażu po filigran

Poznaj najciekawsze i nieoczywiste techniki wytwarzania biżuterii! Zobacz, jak oryginalne i unikatowe mogą być dodatki, którymi uzupełniasz swoje stroje!
Czytaj dalej
Pokaż wszystkie