Suunto Race to kolekcja zegarków sportowych stworzona z myślą o pasjonatach aktywności fizycznej, pragnących wyznaczać sobie nowe cele i pobijać rekordy, zarówno własne, jak i cudze. Ta innowacyjna seria outdoorowa idealnie sprawdzi się dla wymagających entuzjastów sportu.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Technologie
Funkcje dodatkowe
Dostępność
Pasek - kolor
Cena [zł]
-
Wyświetlacz

Zegarki Suunto Race

Suunto konsekwentnie ulepsza swoje standardy w kolejnych kolekcjach, a zegarki Suunto Race są tego doskonałym przykładem. Perfekcyjna dbałość o każdy aspekt, od estetyki po trwałą baterię i zaawansowane funkcje, pozwoliła znaleźć się tej fińskiej marce w czołówce zegarków sportowych dostępnych na rynku.

Efektywna bateria i konstrukcja nie do zdarcia, czyli zegarki Suunto Race

Tym, co wyróżnia zegarki Suunto Race, jest wyjątkowo wydajna bateria. W trybie zwykłego zegarka czas jej działania wynosi nawet do 26 dni, a przy włączonym pomiarze tętna sięga 12 dni. Jeśli zaś korzystamy z funkcji nawigacji GPS podczas treningu, model będzie pracował od 40 do 120 godzin, w zależności od innych ustawień. Zgodne z normami wojskowymi testy wykazały, że urządzenie jest nie do zdarcia.

Nowości w Suunto Race

Co nowego przygotował dla użytkowników producent w serii Suunto Race? Nowością jest najwyższej klasy ekran AMOLED, który dzięki wysokiej wyrazistości umożliwia wygodne odczytywanie danych nawet w jasnym świetle słonecznym. Kolejną innowacją jest cyfrowa koronka, idealna do poruszania się po menu w czasie aktywności oraz przybliżania i oddalania map, które zachowują swoją charakterystyczną szczegółowość, typową dla zegarków Suunto.

Produkty z serii Race pozwalają także na odnalezienie zagubionego telefonu, dostosowanie kolejności wyświetlanych codziennych widżetów oraz monitorowanie zmienności rytmu pracy serca HRV i zaawansowane śledzenie jakości snu.

Suunto Race, czyli zegarek idealny dla sportowców

Seria Suunto Race kierowana jest do sportowców, którzy oczekują maksymalnej wydajności od swojego sprzętu. Urządzenie oferuje niemal 100 różnych trybów sportowych z opcją dostosowywania, możliwość konfiguracji treningów interwałowych, monitorowanie czasu potrzebnego na regenerację oraz ocenę obciążenia treningowego. SuuntoPlus™ dostarcza różnorodnych dodatkowych aplikacji sportowych, które pozwalają na jeszcze lepszą analizę treningową.

Sklep z zegarkami Suunto Race w Warszawie

Zapraszamy na stronę Fabryki Zegarków i do naszego sklepu stacjonarnego, gdzie czekają na Ciebie zegarki sportowe Suunto Race oraz inne propozycje od tego i innych producentów. Oferujemy darmową i szybką wysyłkę oraz profesjonalną pomoc, gdy tylko tego potrzebujesz.