Timberland - ekologia i niezawodność

07-07-2021

Nowoczesność, szybkie samochody, beton, elektronika, ciągły pęd - to nasza rzeczywistość, pełna nowej technologii. Pomyśleć by można, że nie ma w tym wszystkim miejsca na łączność z naturą, a wszystko idzie z postępem do przodu. Nic bardziej mylnego - udowadnia to marka Timberland. Natura wraca do łask i jest wysoce pożądana przez kupujących!

Zegarki Timberland - w zgodzie z naturą

Marka Timberland powstała w 1952 roku, kiedy to amerykański szewc opracował nowoczesną na tamten czas technologię, która pozwoliła mu zaprojektować całkowicie nieprzemakalne obuwie. Praktycznie od razu firma nazwała się „Timberlander", co oznacza "człowiek lasu", nawiązując tym samym do silnej więzi marki z naturą. Z czasem nazwa skrócona została do aktualnie znanego „Timberland", była to jednak zmiana kosmetyczna.

W 1996 roku Timberland do swojej oferty odzieżowej i galanteryjnej włączyła zegarki damskie oraz zegarki męskie. Głównym motto marki jest „doing well and doing good", co w tłumaczeniu oznacza "robić dobrze i czynić dobrze". Swoim partnerskim podejściem do klientów, pracowników i kontrahentów przyciąga od lat rzesze kolejnych zadowolonych kupujących. Timberland to nie tylko odzież i zegarki - to także marka będąca czynnym społecznikiem, organizująca między innymi wolontariat wśród pracowników.

Esprit

Zegarek Timberland - dla kogo?

Timberlandy to dodatki skierowane do tych, którzy chcą poczuć wolność, wiatr we włosach i cenią sobie outdoorowy styl życia i bycia. DNA marki zakłada bowiem, że człowiek i natura są ze sobą nierozerwalnie połączeni i w pierwszej kolejności stawia na miłość do ekologicznego stylu bycia. Oprócz tego zegarki wykonywane są ze szczególnym przywiązaniem wagi do nawet najdrobniejszych detali. Modele tworzone są z najwyższej jakości materiałów, które jednocześnie oddają ducha natury i wszystkiego, co jest proeko. Nie przedłużając - przedstawiam wam wild world zegarków Timberland!

Timberland Allendale - nieznośna lekkość butów

Nowoczesność i natura… czy takie połączenie może istnieć? Oczywiście! Doskonałym przykładem jest Timberland Allendale TBL.15638JS/03, który łączy w sobie klasykę, współczesny dryg oraz naturalne kolory i faktury. Okrągła koperta i granatowa tarcza to klasyka, stal szlachetna, z której wykonano obudowę i szkło mineralne nad cyferblatem z liniowymi indeksami i niewielkim okienkiem datownika to właśnie ten współczesny dryg, a pasek z brązowej skóry w eleganckim karmelowym odcieniu (zwanym też camel) to właśnie łączność z naturą. Zegarek casualowy, ale z pazurem - i to dzikiego zwierza!

Esprit Essential

Timberland Norwell - poranna mgła i rosa na łące

Piękny zegarek damski Timberland Norwell TBL.15645MYG/01 przywodzi na myśl poranną mgłę lub rosę na łące, a wszystko to dzięki szarej tarczy ze złotymi elementami, w tym efektowną subtarczą sekundnika, która prezentuje się w formie drzewa. Jest to jednocześnie logo marki Timberland. Lekkości i złotego blasku dodaje złota stalowa koperta, w której zamocowano cyferblat. Prawie czuć wschód złotego słońca nad łąkami. Zegarek zapinany jest na klasyczny pasek ze skóry w ciemnym odcieniu brązu, który kojarzy się z poszyciem leśnym. Wyjątkowy elegancki zegarek Timberland, który dopasujesz nie tylko do dżinsów, ale także do bardziej szykownych sukienek w typie smart casual.

Esprit Linear Chronograph

Timberland Rollinsford - surowość natury w małym zegarku

Wybierz się po przygodę ciemną nocą, poczuj dzikość serca zakładając zegarek męski Timberland, a dokładniej Rollinsford TBL.15637JYS/03AS. Co w nim takiego jest? Surowa czarna tarcza w minimalistycznym wydaniu nie pozostawia wątpliwości, noc jest ciemna! Konkretem jest tutaj stalowa srebrna koperta, w której osadzono ten wyjątkowy cyferblat, na którym uświadczysz jedynie datownik dni miesiąca, wskazówki, indeksy i subtelne fakturowanie na dole. Całość znajduje się na ciemnym, grubo ciętym pasku ze skóry w kolorze mahoniu. To model casual łamany na smart casual.

Esprit Marda

Timberland Elmstead Chrono - różowy blask i jasne chmury

Timberland Elmstead Chrono TBL.TDWLF2001501 przyciąga spojrzenia. Przede wszystkim ten zegarek damski wpisuje się w klasykę, jednocześnie stanowiąc przyjemny dodatek do codziennych ubiorów. Skórzany pasek ze skóry to połączenie odważnych kolorów z naturalnymi elementami. W mosiężnej kopercie znajduje się biała tarcza ze złotymi subtarczami chronografu i delikatnymi indeksami i wskazówkami wyznaczającymi niezmordowanie czas. Szkło mineralne wykazuje dużą elastyczność, a mechanizm kwarcowy zasilany jest wymienną baterią. Załóż go na randkę lub wyjście z przyjaciółkami, a zrobisz furorę!

Esprit Linear Chronograph

Zegarki Timberland, czyli connect with nature

Połącz się z naturą dzięki pięknym zegarkom damskim i męskim Timberland. Bądź nowoczesny i jednocześnie przyjazny środowisku. Poczuj w sercu dzikość i bądź sobą! Dysponujemy szeroką ofertą zegarków Timberland - znajdź i zamów swój model już dziś!

średnia ocena: 5.0