W ofercie Bulova zawsze znajdzie się miejsce na ciekawe reedycje kultowych modeli. Tak też jest w przypadku Oceanographer – amerykańskich zegarków diver, których stylistyka vintage i świetna wytrzymałość zachwyca do dziś. Odkryj kolekcję zegarków automatycznych inspirowanych latami 70.

czytaj dalej

Zegarki Bulova Oceanographer

  1. Zegarek męski Bulova Oceanographer Automatic Zegarek męski Bulova Oceanographer Automatic
    Darmowa dostawa 24h
    2 590,00 zł 2 349,00 zł

    Bulova Oceanographer Automatic 96B344

    Darmowa dostawa 24h

Zegarki Bulova Oceanographer i ich podkolekcja Devil Diver wyróżnia się wysoką wodoszczelnością do 666 stóp i charakterystycznym dla dawnych diverów stylem vintage. Serię wybiorą mężczyźni, którzy cenią amerykańską jakość premium i dbałość o detale.

Dopracowana stylistyka i funkcjonalność zegarków Bulova Oceanographer

Aspekty wizualne tarczy przywodzą nam na myśl ponadczasowe divery ówczesnego wieku. Zegarki Bulova Oceanographer to wręcz doskonały przykład stylu vintage – ich owalna, idealnie wyprofilowana koperta, wyrazista kolorystyka i funkcjonalna tarcza przyciągają miłośników dawnych diverów. Wizualne elementy znajdują swoje odzwierciedlenie w praktycznym wykorzystaniu tych modeli. Duże indeksy i wskazówki z powłoką luminescencyjną pozwalają na czytelność w trudnych warunkach. Podobnie swoje zadanie spełnia lupa nad datownikiem. Z kolei owalna koperta z jednokierunkowo obrotowym pierścieniem pozwoli odmierzyć czas spędzony pod wodą.

Wysoka wodoszczelność i precyzyjny mechanizm w zegarkach Bulova Oceanograph

Potwierdzona certyfikatem ISO wysoka wodoszczelność zegarków Bulova Oceanograph zapewnia gwarancję przed zalaniem na klasę 20 ATM. Ta szczelna konstrukcja polega na projekcie opartym o wysokojakościowe materiały, w tym stal szlachetną. Projekt jest bardzo dobrze zaplanowany. Zarówno stal, jak i wykorzystywane szkło szafirowe chronią przed uszkodzeniami mechanizmu, w tym przypadku precyzyjnej, japońskiej Miyoty.

Zegarki Bulova sklep w Warszawie

Na naszej stronie znajdziesz wyselekcjonowane produkty marki Bulova. Zegarki dostępne są także w naszych salonach w Warszawie, gdzie obsługa na miejscu doradzi wybór modelu, a także przedstawi ofertę. Zapraszamy.