ZEGARKI DAMSKIE DAVID DAPER

Wśród damskich zegarków od dawna dominuje trend związany z klasycznymi wzorami i sprawdzonymi już rozwiązaniami stylistycznymi, zakładający, że najlepszym zestawieniem jest harmonia między każdym wizualnym elementem zegarka oraz idealne dopasowanie. A co, jeżeli ktoś umiejętnie złamie tę konwencję i zaproponuje rozwiązanie bazujące na zasadzie kontrastu i konfliktu? Niemożliwe? A jednak! Marka David Daper zaproponowała rewelacyjne damskie czasomierze, w których prostokątne koperty kontrastują z okrągłymi cyferblatami, co idealnie wpasowuje się w filozofię marki – dać użytkowniczkom zegarki, odwzorowujące współczesne tendencje do konfliktów i ścierania się licznych filozofii. Takie rozwiązanie gwarantuje nietuzinkowy i rewelacyjny wygląd zegarka. Tymczasem to, że koperta przypomina swoim kształtem bardzo modne obecnie smartwatche, zaś wykorzystuje analogową tarczę zegarka, sprawia wrażenie łączenia się nowoczesności i klasyki. Doskonały wybór dla każdego, kto interesuje się miejską stylistyką.

 

Wybierz własny styl z damskim zegarkiem David Daper

 

To jednak nie wszystko, gdyż producent zadbał także o to, by dostosować się do upodobań każdej pani. Dzięki temu zegarki David Daper zostały dostosowane kolorystycznie poprzez pokrycie kopert warstwą PVD, umożliwiającą wykorzystanie wielu kolorów. Podobną decyzję podjęto w kwestii pasków – w zależności od upodobań, producent dołączył do tych zegarków zarówno paski skórzane jak i wykonane z materiału nato oraz stalowe bransolety w formie siatki. Takie rozwiąznia również są dostępne w licznych wariantach kolorystycznych.

 

Zegarki damskie David Daper – jakość i funkcjonalność

 

Wnętrze jest równie ważne jak to, co na zewnątrz. Marka David Daper doskonale o tym wie, dlatego wykorzystała w swoich zegarkach wyłącznie szwajcarskie mechanizmy kwarcowe, które cechuje niezwykła wydajność. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, użytkownik nie musi ingerować w pracę mechanizmu, co zwiększa komfort użytkowania. Jedynie cykliczna wizyta u zegarmistrza w celu wymiany baterii jest potrzebna, aby utrzymać czasomierz na chodzie. To jednak doskonała okazja, by zadbać o konserwację i sprawdzić stan swojego czasomierza. Wybierz zegarek damski David Daper i przekonaj się sama, jak idealnie będzie pasował do Twojego unikalnego stylu i jak świetnie pokaże Twoje przywiązanie do nowoczesności.

1 Zegarek Damski David Daper gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 1 modeli - cena od 750 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

1 produkt(ów)

1 produkt(ów)