ZEGARKI EMPORIO ARMANI CONNECTED

Marka Emporio Armani już od dawna wypuszcza pod swoim szyldem zegarki, których walory estetyczne zdążyły przyciągnąć niejednego i niejedną. Współpraca ze światowej sławy projektantami zapewniła wielkie zainteresowanie każdym z nowo wydawanych zegarków, a podążanie za aktualnymi trendami i generowanie nowych sprawia, że są to jedne z najchętniej wybieranych zegarków fashion. Marka jednak na tym nie poprzestała i sama otworzyła sobie nowy segment rynku, produkując zaawansowane technicznie smartwatche.

Nowatorski zegarek Emporio Armani Connected - wybierz połączenie stylu i technologii

Zegarki Emporio Armani Connected reprezentują typ modowych zegarków inteligentnych. Co to oznacza? Że każdy z nich posiada funkcje charakterystyczne dla smartwatcha, takie jak łączenie się z telefonem i tracking aktywności, jednak w zupełnie nowej odsłonie. Wykorzystanie charakterystycznych dla tradycyjnych zegarków materiałów, takich jak wielobarwna stal szlachetna, wzbogacona dodatkowo licznymi kryształkami lub wzorami znanymi z analogowych zegarków. Ponadto modna konstrukcja, doskonale wpasowująca się we współczesny styl zegarków modowych, połączona z nowatorstwem wyświetlania informacji, sprawdza się doskonale w przypadku każdej nowoczesnej kobiety i zafascynowanego technologią mężczyzny.

Funkcje w zegarkach Emporio Armani Connected

Poza standardowym połączeniem z telefonem, zegarki Emporio Armani Connected oferują także możliwość zapisu aktywności dzięki wbudowanemu trackerowi – liczy on kroki, przebyty dystans i kalorie. Ma także wbudowaną funkcję termometru oraz pulsometru, pozwalającego na natychmiastowe odczyty tętna. Jednak to fakt, że zegarek znajduje się w czwartej generacji smartwatchy sprawia, że można dokonywać nim płatności dzięki usłudze Google Pay. To świetna wiadomość zwłaszcza dla fanów zaawansowanych technologii, którzy poszukują jeszcze efektywniejszego sposobu na wykorzystywanie nowych technologii.


Jeśli poszukujesz wyjątkowości wśród zegarków, modele z serii Emporio Armani Connected są dla Ciebie idealne. Nie czekaj, zamów już dzisiaj te smarwatche i sprawdź, w czym mogą Ci pomóc.

4 Zegarki Emporio Armani Connected gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 4 modeli - cena od 1600 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★