ZEGARKI FOSSIL ANSEL

charakteryzuje bardzo stanowczy męski akcent. Okrągłe, delikatne  tarcze z wyraźnymi wskazówkami w swojej prostocie podkreślają indywidualny styl, którego nie da się w żaden sposób podrobić. Każdy z nich sięga do motywów retro, głęboko zakorzenionych we wszystkich modelach zegarków FOSSIL. Cechują się one niezwykłą elegancją i iście prostym stylem, jakże  popularnym kilkadziesiąt lat temu. To seria stworzona dla prawdziwych mężczyzn, którzy lubią podkreślać swoją pewność siebie i niezależność.

 

Zegarki Fossil Ansel nie tylko ładnie się prezentują, ale są bardzo funkcjonale. Oprócz dokładnego pokazywania godziny, posiadają praktyczny datownik. Tarcze są duże i wyraźne. Sprawdzą się w każdej sytuacji. Klasyczny wygląd idzie tutaj w parze z ponadprzeciętnym designem. 

 

Dostępne są modele ze skórzanym paskiem oraz metalową bransoletą. Skórzane paski są ciemnego koloru ze stylowym zapięciem. Natomiast matowa, srebrna bransoleta wykonana jest ze stali szlachetnej. Każda z tarcz czerpie ze wzorów vintage. Kilka posiada mniejsze trzy tarcze, które dodają urządzeniu funkcjonalności. Tak samo jak pokrętła z boku zegarków.

 

Modele stworzone są jedynie z dobrej jakości produktów, które są odpowiednio długo do tego przygotowywane. Świadczy o tym na przykład wodoszczelność  zegarka. Sięga bowiem ona do pięćdziesięciu metrów. Dzięki szkiełkom mineralnym mamy pewność, że nie zostanie ono łatwo zniszczone ani zadrapane. Mechanizm kwarcowy będzie odpowiedzialny za niezawodność. Kilka modeli posiada niezawodny chronograf, który może przydać się w wielu warunkach. Mamy do wyboru dwa kolory tarczy: biały i srebrny. Każda wykonana jest z odpornej na poważne uszkodzenia stali szlachetnej. Przyglądając się szczegółom, możemy dostrzec niezwykłą staranność, z jaką wykonane są zegarki. Delikatne wskazówki przy wyraźnych kolorystycznych akcentach dodają charakteru urządzeniu.

 

Oryginalny wygląd zegarka wzmocni poczucie niezależności. Świadomy wybór któregoś z modeli poprawi niejeden męski humor. Datownik umieszczony w kilku modelach iście na skos, dodaje pikanterii w urządzeniu. Stwarza, że staje się ono ciekaw, gdyż czymś się wyróżnia. Każdy mężczyzna decydujący się na zakup zegarka, powinien rozważyć ofertę Fossil Ansel. Niewątpliwe staną się inspiracją wyboru nowego modelu, a kto wie, może akurat któregoś dostępnego w tej ofercie. Tutaj cena współgra z jakością i jest w pełni odpowiednia.

 

Zegarki będą świetnie współgrały z każdą męską kreacją. Ciemne kolory  bądź zimna stal odzwierciedlą niejeden męski charakter. To proste konstrukcje, które w swoim klasycznym wyglądzie mają wzbudzać szacunek. Obecnie zegarki FOSSIL ANSEL mogą stanowić modny dodatek nie tylko do garnituru, czy eleganckiej i stylowej koszuli. Sprawdzą się przy zwykłym stroju. Te modele zawsze będą przyciągać uwagę. Dzięki nim można czuć się elegancko w każdej okazji. Każdy zwróci na nie uwagę.

Jakość zegarka potwierdzona jest dołączoną dwuletnią gwarancją.  Zegarki FOSSIL ANSEL zapakowane są w oryginalne opakowanie. 

0 Zegarków Fossil Ansel gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 0 modeli - cena od 311 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Nie znaleziono pasujących produktów.