ZEGARKI FOSSIL STELLA

łączą w sobie w doskonały sposób sportowy styl z klasycznym. To połączenie, które spodoba się nowoczesnym i pewnym siebie kobietom.  Pozwolą one wyróżnić się z tłumu i ukazać swoją nadzwyczajność. Wśród kilku dostępnych modeli, każda wymagająca kobieta znajdzie chociażby jeden, który odzwierciedli jej emocje i charakter, i z którym trudno będzie jej się rozstać. Stanowić on będzie już nie tylko urządzenie do odmierzenia czasu, ale także ładnie skomponowaną biżuterię. Podkreśli oryginalność i ukaże indywidualny styl, który chce się naśladować i rozpowszechniać. Przez każdy zegarek Fossil Stella przemawia elegancja i klasa o najwyższym poziomie.

 

     Elementem zdecydowanej większości są lśniące i piękne kamyki, które zwracają uwagę oraz przyciągają wzrok. Napis „FOSSIL” na samej górze tarczy ukazuje oryginalność i pozwala cieszyć się markowym dodatkiem. Pokazuje, że lubimy stawiać na jakość i sami drążymy trendy. Wśród kilku dostępnych modeli znajdziemy zegarki z różnego rodzaju paskami. Możemy zdecydować się na wyraźny, skórzany pasek. Dostępne są bardzo jasne kolory. Największy wybór istnieje wśród klasycznych srebrnych i złotych bransoletek. Wykonane są one oczywiście ze stali szlachetnej. Mimo tego są lekkie i niezwykle komfortowe w noszeniu. Dostępne są również lekkie zegarki z paskiem z popularnego obecnie tworzywa sztucznego. Każdy pasek pięknie współgra ze stylowymi kopertami.

 

     Wśród zegarków FOSSIL STELLA istnieje wiele modeli, które można  podzielić także ze względu na inne cechy. Większość z nich posiada rozbudowane tarcze, na których znajdują się dużo mniejsze, trzy tarcze. Pozostałe, które nie posiadają owych małych tarcz, mają funkcję datownika ze szkiełkiem powiększającym, znacznie ułatwiającym odczytywanie.

 

    Wszystkie modele zegarków FOSSIL STELLA posłużą każdej z pań na bardzo, bardzo długo. Surowce przeznaczane na ich produkcję są najlepszej jakości. Dzięki temu produkty są odporne na zadrapania i stłuczenia. Ponadto zegarki nie wywołują reakcji alergicznych , ani podrażnień skóry. Producent ponadto dostarcza dwuletnią gwarancję. Zegarki są wodoodporne. Ich wodoszczelność  w większości przypadków wynosi do 50 metrów. Ponadto odporny jest na zachlapania.

     

    Zegarki posiadają mechanizm kwarcowy. Zasilane są baterią. Jest to najpopularniejszy rodzaj mechanizmu. Pokazują dokładną godzinę, więc nigdy się nigdzie nie spóźnisz.

   

    Zegarki są w mniej więcej równych cenach. Nie możemy się więc kierować tym kryterium przy wyborze odpowiedniego modelu. Musimy z góry określić, czego wymagamy od zegarka. Akurat te modele wyróżniają się klasycznym podejściem. Spodobają się kobietom ceniącym luksus i ładny wygląd. Każdy zegarek z tej serii świetnie uzupełni wygląd idealnej kreacji wieczorowej. Podkreśli piękno kobiece także w pracy czy na egzaminie. Połyskujące dodatki przyciągają uwagę. To typowe zegarki, które podobają się kobietom. Pojawiają się stalowe koperty, duże tarcze z wyraźnymi wskazówkami i delikatne, bardzo zmysłowe kolory. 

Autoryzowany sklep FOSSIL Stella ✔ Dostawa kurierem GRATIS ✔ Największy wybór zegarków ✔ Dostępność 24h ★ NAJNIŻSZA CENA ★

Nie znaleziono pasujących produktów.