ZEGARKI GROVANA

Choć w Polsce firma Grovana dopiero rozwija skrzydła, na rynku zegarmistrzowskim obecna jest już od ponad 90 lat. Słynąca z precyzji oraz klasycznych wzorów, szwajcarska marka tworzy według ustalonych przez siebie zasad, wysuwając naprzód: partnerstwo, niezależność oraz elastyczność.

 

Historia szwajcarskiej firmy Grovana

 

Marka powstała na początku lat 20. pod nazwą Hans Groffin AG i pomimo zmian, które zaszły w firmie w latach 70., kiedy to zmienił się jej właściciel, firma konsekwentnie realizowała swoje założenia, co w efekcie poskutkowało wydaniem pierwszej kolekcji analogowych zegarków o mechanizmie kwarcowym (1980). Od tamtego czasu firma pozostaje jedną z ważniejszych marek, które łączą w sobie szwajcarską jakość i przystępne ceny.

 

Precyzja i jakość wykonania zegarków Grovana

 

Oprócz tradycji, która jest nieodzownym elementem produkcji zegarków Grovana, warto wspomnieć także o tym, że każdy z czasomierzy montowany jest ręcznie w fabrykach przedsiębiorstwa, które ma swoją siedzibę niedaleko Bazylei. Dzięki temu dostrzec można precyzję oraz dbałość, które widoczne są już na pierwszy rzut oka.

 

Modele zegarków Grovana

 

Serie zegarków Grovana będą odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Przypadną do gustu szczególnie tym, którzy cenią minimalistyczny i klasyczny styl oraz analogowe cyferblaty. Pośród wielu serii zegarków damskich i męskich Grovana wyróżnić można między innymi:

Grovana Traditional - to modele, które posiadają wygodne skórzane oraz materiałowe paski, uzupełnione o przejrzyste tarcze z analogowym datownikiem. Pasowały będą zarówno do codziennej, jak i bardziej formalnej stylizacji.

Grovana Retrograde - zegarki z tej serii stworzone zostały dla tych, którzy oprócz czasu lubią mieć także pod kontrolą dzień miesiąca oraz tygodnia. Klasyczne datowniki zlokalizowane przy godzinach 6 i 12 nadają tarczy jeszcze bardziej funkcjonalnego charakteru.

Grovana Lifestyle - zegarek stworzony dla Pań, dla których czasomierz to nie tylko przydatny gadżet, lecz także element stylizacji i dodatek do biżuterii. Ten model sprawdzi się doskonale - efektowne bransolety przyciągają uwagę, a kryształki umieszczone na tarczy dodadzą blasku.

Wszystkie zegarki Grovana, które sprzedawane są w sklepie Fabrykazegarkow.pl zapakowane zostały w oryginalne opakowania oraz posiadają certyfikat autentyczności w postaci karty gwarancyjnej producenta.

10 Zegarków Grovana gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 10 modeli - cena od 490 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★