ZEGARKI LACOSTE CANNES

Dla miłośników sportu Lacoste to synonim dobrej jakości i najlepszych materiałów. Marka stawia na komfort oraz nowoczesny design. Odkryj nowość tej marki, serię Cannes, która zachwyci każdego!

 

Elegancki design Lacoste Cannes

Zegarki serii Cannes to synonim dobrego smaku i najlepszych materiałów. Stworzone zostały z kopert, które wykonane zostały ze stali szlachetnej, a zawieszone zostały na pasku, wykonanym ze skóry najwyższej jakości lub bransolety ze stali. Wszystko stworzone zostało w jednolitej, eleganckiej kolorystyce, która pięknie współgra z każdą stylizacją. Dzięki temu modele z tej serii nigdy nie wyjdą z mody i będziemy mogli cieszyć się nimi przez lata.

 

Lacoste Cannes - najlepsze wykonanie

Zegarki Lacoste Cannes to elegancki, minimalistyczny design, który zgrabnie łączy się z najlepszą funkcjonalnością. Za precyzyjne działanie tych modeli odpowiedzialny jest japoński mechanizm kwarcowy, który działa dzięki pozyskiwaniu energii z baterii. Charakteryzuje się niezawodnością i wysoką precyzją pomiaru. Ich wodoszczelność wynosi 30 metrów, co stanowi ochronę mechanizmu zegarka w trakcie przypadkowego jego zachlapania.

 

9 Zegarków Lacoste Cannes gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 9 modeli - cena od 599 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★