ZEGARKI LORUS AUTOMATIC

Wśród zegarków Lorus dominują modele o sportowym designie, który spodobał się dziesiątkom klientów na całym świecie. Wszystko dzięki nowoczesnemu wzornictwu, inspirowanemu najnowszymi trendami oraz wieloletnim doświadczeniem marki.

Początki słynnej marki zegarków sportowych Lorus

Rok 1982 to moment powstania zegarków Lorus. Marka została założona przez znaną i cenioną firmę Seiko, jako część ich konglomeratu, odpowiadająca za produkcję sportowych zegarków. Stało się tak, gdyż Seiko zajmowało się tworzeniem eleganckich zegarków ale chciało zdobyć również rynek modeli sportowych. Założenie marki Lorus okazało się nie tylko realizacją planu, ale również fantastyczną odpowiedzią na potrzeby klientów. Dotąd modele Lorus wyposażane były w mechanizmy kwarcowe, ale to się zmienia – od teraz można wybrać je w wariancie automatycznym.

Automatyczne zegarki Lorus – czy warto?

Modele z serii Lorus Automatic to jeden z najlepszych wyborów dla tych, którzy poszukują wysokie jakości mechanizmu w niewysokiej cenie. Duża różnorodność modeli połączona z wydajnym i niezawodnym mechanizmem to recepta na zapotrzebowanie na nierozładowujące się systemy napędowe w stylowych zegarkach. Jeśli poszukujesz czegoś odpowiedniego do Twoich potrzeb, to modele Lorus Automatic są zdecydowanie dla Ciebie. Wybierz je już teraz i zamów jeszcze dziś!

Cena już od 0,00 zł ⌚ 2 Zegarki Lorus Automatic ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →