ZEGARKI SPORTOWE LORUS

ZEGARKI SPORTOWE LORUS

Lorus to japońska marka zegarków dla osób aktywnych, wyspecjalizowana w tworzeniu produktów dla osób młodych To, co wyróżnia je na tle innych marek to przede wszystkim nowoczesny design oraz zastosowanie ciekawych rozwiązań technicznych. Lorus to marka należąca do koncernu Seiko, a historia zegarków sięga roku 1982. To właśnie w tym roku Seiko wypuścił serię zegarków sygnowanych logiem Lorus. na początku Lorus oferował wyłącznie zegarki o mechanizmie kwarcowym, jednak z biegiem lat, kiedy zmieniały się mody i oczekiwania samych klientów, marka postanowiła rozszerzyć swój asortyment. W skład obecnej oferty wchodzą również zegarki o mechanizmie automatycznym. Nie brak tu również zegarków hybrydowych, opierających się na mechanizmach łączonych: mechaniczno-kwarcowych. To, co cenią klienci to przede wszystkim dobre ceny w porównaniu z innymi zegarkami o podobnych parametrach. Sportowe zegarki marki Lorus odznaczają się również nowoczesnym designem, który z pewnością przypadnie do gustu osobom aktywnym i czynnie uprawiającym sport. Wiele modeli jest przeznaczonych do konkretnych dyscyplin, jak np pływanie czy też żeglarstwo. Dzięki temu każdy w ofercie marki Lorus znajdzie coś dla siebie.

 

      Co wyróżnia sportowe zegarki marki Lorus? Z pewnością jest to wysoka estetyka wykonania. Modele przeznaczone dla sportowców wykonane są z trwałych, odpowiednio wykończonych materiałów, utrzymanych w kontrastowych kolorach, najczęściej bieli i czerni. bransolety zegarków sportowych wykonane są w większości ze stali szlachetnej, która jest odporna na silne uderzenia, odkształcenia, zarysowania. Stal została wykończona w sposób gładki, przez co nie stanowi zagrożenia dla użytkownika w razie upadku. Stal nie powoduje uczuleń i posiada trwały zatrzask, dzięki któremu możliwe jest umieszczenie zegarka stabilnie na nadgarstku. Producent oferuje również zegarki sportowe w bransoletami skórzanymi - nie są one jednak zalecane dla osób uprawiających sporty wodne. Skóra jest odpowiednio zabezpieczona przed działaniem wilgoci oraz przed pękaniem. Bransolety skórzane utrzymane są w naturalnych, stonowanych kolorach brązu oraz czerni. Wiele modeli zegarków sportowych tej marki posiada również bransolety gumowe, dedykowane w szczególności sportowcom trenującym dyscypliny wodne. guma doskonale znosi kontakt z wodą, jest elastyczna i trwała.

 

Parametry techniczne zegarków Lorus również są interesujące. Koperty zegarków sportowych wykonane są ze stali szlachetnej. jest to materiał odporny na odkształcenia, skutecznie chroniący wnętrze zegarka oraz jego mechanizm. koperty wykonywane są zazwyczaj w kształcie koła. Na szczególną uwagę zasługują tarcze, wskazówki oraz liczne dodatkowe rozwiązania techniczne, znajdujące się wewnątrz sportowego zegarka (chronograf, retrograde). Wiele zegarków sportowych posiada stopery oraz kalendarze - są to przydatne gadżety. tablica i jej elementy są stworzone w kolorach kontrastowych. Dzięki temu nie ma problemów z odczytywaniem godziny. Wykorzystanie szkiełek mineralnych sprawia, iż nawet silne uderzenie nie wpływa na działanie i jakość zegarka. 

Największy wybór sportowych zegarków Lorus ✔ Dostępność ✔ Autoryzowany Dystrybutor ✔ Dostawa GRATIS ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

1-100 of 114

1-100 of 114