Nowoczesny zegarek dotykowy z niebagatelną funkcją to coś, co sprawdzi się u każdego miłośnika najwyższej jakości. Modele zachwycające nowoczesną stylistyką szybko stają się niezawodne podczas codziennego życia i aktywności sportowej. Właśnie dlatego warto zapoznać się z dopracowaną w każdym szczególe kolekcją T-Touch spod pióra marki Tissot.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Mechanizm
Rodzaj produktu
Dostępność
Dla kogo
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Tissot T-Touch Connect Solar

Zegarki Tissot charakteryzuje szczególnie wysoka jakość oraz innowacyjne projekty, które stanowią element rewolucji sztuki zegarmistrzowskiej. Co więcej, urządzenia linii T-Touch powstały z dopracowaniem każdego detalu, dlatego każdy model stanowi wyjątkowy dodatek przyciągający oko nie tylko właściciela.

Dla kogo zegarek Tissot T-Touch?

Zegarki powstałe w ramach linii T-Touch marki Tissot są idealne dla każdego współczesnego mężczyzny. Model funkcjonuje jako inteligentny zegarek, jednocześnie poprzez jedno kliknięcie można przełączyć go na klasyczny dodatek, który robi fantastyczne wrażenie w bardziej oficjalnych okolicznościach. Jednocześnie produkt ten wyposażono w liczne funkcje sportowe, które stanowią niezawodne wsparcie podczas uprawiania aktywności fizycznej.

Producent zwraca szczególną uwagę na to, aby materiały do produkcji wszystkich zegarków charakteryzowała najwyższa jakość. Okrągłe koperty zostają wykonane z lekkiego, antymagnetycznego tytanu, który jest bezpieczny dla alergików. Koperty są uzupełniane ceramicznym pierścieniem lunety. Całość zostaje połączona z paskiem wykonanym z wygodnej gumy, którą szczególnie łatwo utrzymać w czystości. Dotykowy ekran zostaje pokryty szkiełkiem szafirowym dla ochrony przed zarysowaniami.

Wyjątkowe udogodnienia zegarków Tissot T-Touch

Mimo najwyższej jakości i fantastycznego designu modeli linii T-Touch marki Tissot, największym ich atutem jest praktyczna w każdej chwili codziennego życia funkcjonalność. Urządzenia wyposażono m.in. w alarm, wysokościomierz, automatyczny czas letni, azymut, barometr, licznik kalorii, kompas, przebyty dystans, powiadomienia z telefonu, wieczny kalendarz, temperaturę, godzinę w innych strefach czasowych, timer, prognozę pogody i wiele innych. Co więcej, produkty te są napędzane mechanizmem solarnym zasilanym światłem słonecznym lub jakimkolwiek innym źródłem światła.

Fantastyczne zegarki Tissot T-Touch

Seria Tissot T-Touch marki Tissot to wyjątkowa linia zegarków w naszej ofercie. Stanowią one idealne połączenie wielofunkcyjnego modelu do aktywności fizycznej ze stylowym zegarkiem, który sprawdza się jako uzupełnienie stylizacji podczas oficjalnego spotkania. Nie zwlekaj i już teraz znajdź model realizujący Twoje zapotrzebowania na idealny zegarek.