Powiązania ze światem sportu są nieodłączną częścią historii marki Tissot. Uczestnictwo w licznych wydarzeniach szczebla międzynarodowego oraz patronat i pomiary na oficjalnych imprezach sprawiają, że skojarzenie jest jednoznaczne. Tissot równa się sport, a wyrazem tego jest m.in. kolekcja Tissot Supersport Chrono.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-

Zegarki Tissot Supersport Chrono

 1. Zegarek męski Tissot T-Sport Supersport Chrono Zegarek męski Tissot T-Sport Supersport Chrono
  Darmowa dostawanajpóźniej za 8 dni
  -18%
  2 100,00 zł 1 722,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 722,00 zł

  Tissot T-Sport Supersport Chrono T125.617.16.031.00 (T1256171603100)

  Darmowa dostawanajpóźniej za 8 dni

Wygląd zegarków Tissot Supersport Chrono zdecydowanie przywodzi na myśl skojarzenia związane ze sportem. Dynamiczna linia i zdecydowany charakter - to słowa, które najlepiej opisują tę sportową serię.

Zegarki Tissot Supersport Chrono - wygląd i funkcjonalność

Za dokładne działanie zegarków Tissot Supersport Chrono odpowiada zasilany baterią mechanizm kwarcowy. Producent proponuje nam wersje na paskach skórzanym lub tekstylnym bądź na bransolecie z niekorodującej stali szlachetnej. Paleta kolorystyczna jest spójna, ale dzięki zróżnicowaniu każdy mężczyzna znajdzie tu coś dla siebie. Bezel został wzbogacony o tachymetr. Tarczę z datownikiem dni miesiąca oraz chronografem przed uszkodzeniem zabezpiecza twarde szkło szafirowe.

Zalety zegarków Tissot Supersport Chrono

Do niewątpliwych zalet modeli z tej sportowej serii należy wskaźnik wyczerpania baterii EOL, który powiadomi Cię o zbliżającym się rozładowaniu. Wynosząca 100 metrów wodoszczelność pozwala na pływanie powierzchniowe z zegarkiem na ręku. Warstwa luminescencyjna powlekająca wskazówki i indeksy ułatwia odczyt w ciemności. Kolekcja zachęca swoim sportowym zacięciem i wysoką jakością wykonania.