Zegarki Venezianico to gwarancja jakości i ponadczasowości na Twoim nadgarstku. Na zakup decydują się zarówno koneserzy zegarmistrzostwa, jak i entuzjaści włoskiego szyku. Postaw na elegancki styl swoich dodatków i wybierz damski zegarek Venezianico.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Damskie Venezianico

Ręcznie tworzone komponenty, mechanizmy od najlepszych szwajcarskich i japońskich dostawców oraz niepowtarzalny design każdego zegarka Venezianico to cechy, o które sprawiają, że Venezianico jest niekwestionowanym pionierem w utrwalaniu tradycji włoskiego rzemiosła. Dlaczego warto postawić na damski zegarek Venezianico?

Zegarki damskie Venezianico - wyjątkowa jakość na Twoim nadgarstku

Kobiety, które pragną mieć w posiadaniu coś wyjątkowego, będą w pełni usatysfakcjonowane z zegarków damskich Venezianico - i to z kilku powodów! Posiadanie takiego to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Paski są krojone ze specjalnych toskańskich skór naturalnych, tarcze zdobią ręcznie nakładane indeksy, dekle z kolei posiadają wyjątkowe grawery przedstawiające wenecką architekturę. Wszystko to sprawia, że każdy zegarek Venezianico to wyjątkowy dodatek w iście włoskim stylu.

Różnorodność kolekcji zegarków damskich Venezianico

Prawdą jest, że manufaktura posiada swój własny, indywidualny charakter, widoczny w każdym produkowanym egzemplarzu. Kolekcje wyróżnia elegancka lub klasyczna stylistyka, jednak w ciekawym wydaniu. Zegarki damskie Venezianico to modele utrzymane zarówno w stonowanej kolorystyce, oscylującej w srebrze, złocie, czerni i barwach nude, jak i zegarki w żywych, wyróżniających się tonacjach czerwieni, zieleni, czy fioletu. Wszystko to sprawia, że każda z kobiet ma możliwość nabycia wysokiej jakości modelu w ulubionej stylistyce.