Zegarki marki Venezianico to urządzenia o najwyżej jakości wykonania, ponadczasowym designie oraz wysokim standardzie użytkowania. Nic więc dziwnego, że w krótkim czasie swojej działalności zdobyła grupę wiernych fanów na całym świecie. Venezianico Nereide to nowość marki. Poznaj ją już teraz!

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Venezianico Nereide

Marka Venezianico przenosi wielowiekową tradycję produkcji zegarków w Wenecji i tworzy nowoczesne zegarki dla osób ceniących styl i najwyższą jakości. Poznaj jedną hit sprzedażowy tej marki - Venezianico Nereide.

Seria Venezianico Nereide - skąd pomysł na serię?

Seria Venezianico Nereide to seria, której nazwa nawiązuje do łodzi podwodnej Nereide. Ta maszyna wojenna została stworzona przez Curio Bernardisa w najsłynniejszym na świecie Arsenale Weneckim w roku 1913. Łódź walczyła nawet podczas I Wojny Światowej, co dowodzi jej jakości. Jakie są zegarki z serii Nereide? Bardzo podobne do swojego pierwowzoru! Prawdziwie wojskowy kształt, wodoodporne materiały, które dają możliwość zgłębiania otchłani morza to tylko niektóre z ich zalet. Jest to piękne połączenie delikatności morskich fal z niezawodnością łodzi podwodnej, którą już teraz możesz mieć na swoim nadgarstku!

Precyzyjny mechanizm Venezianico Nereide

Venezianico Nereide to połączenie militarnego dopracowania oraz delikatności wód. Nic więc dziwnego, że modele z tej kolekcji wyposażone zostały w mechanizm automatyczny kaliber MV285, który posiada funkcję stop sekundy oraz rezerwę chodu, która wynosi aż 44 godziny. Chcesz pozwolić sobie na odrobinę luksusu, która służyć ci będzie latami? Kup Venezianico Nereide już teraz!