Jednym z pierwszych zegarów stworzonych przez markę Junghans był zegar kuchenny, za którego projekt odpowiadał artysta Max Bill. Zadanie to zlecono mu na początku lat 50. ubiegłego wieku. Kolejny przełom nastąpił w roku 1985, kiedy to firma zaprezentowała światu pierwszy, sterowany radiowo i produkowany seryjnie, zegar stołowy dostępny szerokiej publiczności.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Rodzaj produktu
Dostępność
Cena [zł]
-

Budziki I Zegary Junghans

Dziś w ofercie Junghansa znaleźć możemy zarówno zegary ścienne, jak i stołowe oraz budziki. Wybierz produkty Junghans i ciesz się najwyższą jakością i nowoczesnym designie.

Budziki i zegary od marki Junghans - minimalizm i prostota w najlepszym wydaniu

Tym, co wyróżnia zegary oraz budziki Junghansa, jest zdecydowanie prostota formy, która sprawia, że modele te świetnie wpasują się w styl niemal każdego wnętrza. Jasne kolory tarcz oraz czytelne indeksy liniowe lub arabskie czynią je uniwersalnym dodatkiem. Za chód odpowiadają precyzyjne mechanizmy, często opracowywane przez samą markę. Cyferblaty zegarów stołowych producent osadza często w drewnianych obudowach o neutralnych barwach.

Zegary i budziki Junghans w Fabryce Zegarków

W naszym sklepie oferujemy Ci wiele modeli zegarów (zarówno ściennych, jak i stołowych) oraz budzików Junghans. Idealnie uzupełnią Twoje wnętrze, stanowiąc oryginalny i jednocześnie prosty akcent. Dokładnie odmierzą czas i sprawią, że nie będziesz musiał co chwila sprawdzać godziny w telefonie. Poznaj naszą ofertę już dziś!