Pasek do zegarka to unikalny element, który może zupełnie odmienić charakter zegarka, a co za tym idzie całą stylizację. Dzięki temu wymieniając jedynie pasek, możemy dopasować go stylem do okazji. Marka Traser posiada w swojej kolekcji bogaty wybór bransolet i pasków różnego typu.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Marka
Rodzaj produktu
Dostępność
Szerokość Paska
Pasek - kolor
Typ paska
Cena [zł]
-
Pasek - styl
Pasek - mocowanie
Pasek - zapięcie
Pasek - kolor zapięcia

Paski Do Zegarków Traser

 1. Pasek Traser Rubber 22 mm Pasek Traser Rubber 22 mm
  Darmowa dostawa 24h
  295,00 zł

  Traser Rubber TS-109385

  Darmowa dostawa 24h
 2. Pasek Traser Textile 24 mm Pasek Traser Textile 24 mm
  Darmowa dostawado 3 dni
  175,00 zł

  Traser Textile TS-107805

  Darmowa dostawado 3 dni
 3. Pasek Traser Rubber 22 mm Pasek Traser Rubber 22 mm
  Darmowa dostawado 3 dni
  240,00 zł

  Traser Rubber TS-107421

  Darmowa dostawado 3 dni
 4. Pasek Traser Rubber 22 mm Pasek Traser Rubber 22 mm
  Darmowa dostawado 3 dni
  240,00 zł

  Traser Rubber TS-107420

  Darmowa dostawado 3 dni
 5. Pasek Traser Textile 22 mm Pasek Traser Textile 22 mm
  Darmowa dostawado 3 dni
  175,00 zł

  Traser Textile TS-107418

  Darmowa dostawado 3 dni

Traser to definicja precyzji i najwyższej jakości wykonania, wiele modeli zostało przetestowanych w ekstremalne trudnych warunkach bojowych, przez oddziały Zielonych Beretów, Rangersów czy Navy SEALs. I właśnie wytrzymałością i najwyższą jakością wykonania mogą pochwalić się paski do zegarków tej marki. Wymiana paska pozwala na dowolną personalizację zegarka lub odświeżenie jego stylu.

Eksperymentuj ze stylem dzięki paskom do zegarka Traser

Dopasowany pasek jest nieodłącznym elementem każdego zegarka, a posiadanie kilku pozwala łatwo dostosować jego wygląd do różnych stylizacji i okoliczności. Wymiana paska jest prosta, a stanowi wygodny sposób na eksperymentowanie ze stylem. Różnorodna kolekcja pasków znacznie poszerza pole możliwości dopasowania stylu do okoliczności. Również w zegarkach marki Traser istnieje wiele opcji personalizacji zegarka dzięki wymianie jego paska. Do dyspozycji są zarówno klasyczne bransolety, jak i paski skórzane, tekstylne, gumowe, czy silikonowe. Dodatkowo marka Traser w niektórych paskach gumowych i silikonowych wykorzystuje substancje zapachowe. Paski zegarków, głównie sportowych, nasączane są nimi w celu zachowania świeżości, co ma szczególne znaczenie podczas aktywności fizycznych. W zegarkach marki Traser znajdziemy dwa modele, w których paski zostały nasączone substancją zapachową (zapach wanilii). Są to zegarki z linii P67 Officer Pro GunMetal o referencji: 107423 oraz 107424, natomiast same paski posiadają referencję TS-107421 i TS-107420. Zarówno zegarki, jak i paski znajdziecie w naszym sklepie!

Traser - zegarki i akcesoria na ekstremalne warunki

Minimalna wodoszczelność na poziomie 10 ATM, szkła szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem i precyzyjne szwajcarskie mechanizmy to absolutny standard tej marki. Zostały wyposażone ponadto w manufakturową technologię trigalight®, gwarantującą światło przez co najmniej 25 lat. Właśnie to czyni je nie tylko doskonałym narzędziem w sytuacji nurkowania na dużych głębokościach, ale również sprawia, że są szczególnie odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Paski Traser dostępne w sklepie stacjonarnym w Warszawie

W naszym warszawskim sklepie stacjonarnym możesz na żywo przyjrzeć się wszystkim zegarkom, jak i paskom i innym akcesoriów wielu ciekawych marek. Są wśród nich także paski Traser będące połączeniem elementów militarnych i rzemieślniczego, solidnego wykonania.