Beco Technic to niemiecka firma zajmująca się sprzedażą profesjonalnych części, jak i szeroko rozumianych akcesoriów do zegarków, a także biżuterii. Na szczególną uwagę zasługują rotomaty, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Elegancka obudowa sprawia, że oprócz funkcji nakręcania zegarków z naciągiem automatycznym, jest on również elementem dekoracyjnym.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Rodzaj produktu
Dostępność
Cena [zł]
-

Rotomaty Beco Technic

 1. Rotomat Beco Technic Boxy BLDC na 1 zegarek Rotomat Beco Technic Boxy BLDC na 1 zegarek
  Darmowa dostawado 5 dni
  2 250,00 zł

  Beco Technic Boxy BLDC 309419

  Darmowa dostawado 5 dni
 2. Rotomat Beco Technic Boxy BLDC na 1 zegarek Rotomat Beco Technic Boxy BLDC na 1 zegarek
  Darmowa dostawado 5 dni
  2 250,00 zł

  Beco Technic Boxy BLDC 309416

  Darmowa dostawado 5 dni

Firma Beco Technic może się poszczycić ogromnym doświadczeniem. Jej powstanie datuje się na rok 1953. Firma słynie z niemieckiej precyzji i dbałości, by każdy element urządzenia był wykonany z najlepszych dostępnych surowców. Rotomaty tej marki wyróżniają się nowoczesnym, eleganckim designem.

Rotomat Beco Technic - stylowy i użyteczny

Każdy posiadacz zegarków z naciągiem automatycznym wie jak ważnym akcesorium, jest rotomat. Dzięki marce Beco Technic ten dodatek może stać się również elementem dekoracyjnym w domu czy też biurze. Marka w swoim portfolio posiada szereg ciekawych propozycji, zaczynając od klasycznych, drewnianych modeli. Kończąc na nieco futurystycznych, nowoczesnych rotomatach o nietuzinkowym wyglądzie. Punktem wspólnym tych produktów, jest najwyższa jakość wykonania. W zależności od potrzeb znajdziemy modele na dwa i więcej sztuk zegarków. Dostępne są również modele na pojedyncze sztuki. Sprytnie pomyślana konstrukcja pozwala na łączenie pojedynczych rotomatów w segmenty.

Beco Technic - topowe rotomaty do zegarków

Beco Tecnic dostępny jest w ponad 70 krajach. Dynamiczny rozwój firmy i dążenie do perfekcji powoduje, że możemy być pewni, że każdy produkt jest najwyższej jakości. To, co wyróżnia rotomaty marki Beco Technic na tle konkurencji to korzystny stosunek ceny do jakości. Szeroka oferta marki pozwala na dobranie produktu indywidualnie skrojonego pod nasze potrzeby. Warto podkreślić, że są to nowoczesne urządzenia, ale proste w obsłudze. W końcu korzystanie z nich ma być czystą przyjemnością.