Bajkowy zegarek dla dziecka na Dzień Postaci z bajek

05-11-2018

Każdy z nas wiele lat temu kochał, a może nadal kocha bajki. Śpiąca Królewna, Kot w Butach, Calineczka. Czy ktoś ich nie zna? Czasy się zmieniły i zmieniają się też bajki. Wśród najmłodszych panuje moda na takie kreskówki jak Spongebob, Stacyjkowo, Masza i Niedźwiedź czy Kucyki Pony. Chcesz zrobić dziecku niespodziankę albo przekonać do noszenia zegarka? Sprezentuj mu kolorowy model z bohaterami opowieści dla najmłodszych!

Dlaczego warto kupić dziecku zegarek?

Dla najmłodszych to przede wszystkim gadżet. Dzięki niemu mogą poczuć się „doroślej”, skoro mama i tata takie noszą. Z kolei my uczymy dzieci poprawnego odczytywania godziny i punktualności. Warto zainwestować w zegarek, który spodoba się dziecku i nie wyląduje za chwilę popsuty w kącie. W tej kwestii pomocną dłoń wyciągnęły marki Timex  i Knock Nocky, projektując zegarki kolorowe lub ozdobione postaciami ze współczesnych bajek.

zegarki dziecięce Knock Nocky kolorowe

Zegarki dziecięce Timex

Marka Timex zaproponowała najmłodszym modele, na których występuje postać znanego pieska Snoopy'ego. Zegarek dziecięcy Timex Kids Analog X Peanuts Snoopy Flowers TW2R41700  to propozycja skierowana głównie do dziewczynek. Sugeruje to różowy kolor koperty z tworzywa sztucznego oraz kwiatowy motyw na materiałowym pasku. Na niezwykle czytelnej tarczy widnieje postać Snoopy-ego. Cyferblat przykryto szkiełkiem hesalitowym, które jest niezwykle odporne na uszkodzenia. W przypadku zarysowań można je łatwo wypolerować, bez konieczności wymiany szkiełka.

Zegarek dziecięcy Timex Kids Analog X Peanuts Snoopy Flowers TW2R41700

Z kolei zegarek Timex Welton Featuring Snoopy TW2R94900 to idealny dodatek dla nieco starszych dzieci. W tym modelu również pojawia się postać Snoopy'ego na tarczy. Kopertę ze stali nierdzewnej zawieszono na „poważnym” brązowym pasku ze skóry. Co ciekawe, wskazówki zegarka tworzą ręce Snoopy'ego. Również w tym przypadku ten ciekawy cyferblat przykryto odpornym na zarysowania i obtłuczenia szkiełkiem, tym razem akrylowym. Warto wspomnieć, że Timex stworzył dla najmłodszych specjalną aplikację „Time Machine” – dostępną na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Służy ona do nauki działania analogowych zegarków.

zegarek Timex Welton Featuring Snoopy TW2R94900

Zegarki dziecięce Knock Nocky z Krainy Serca Czasu

Marka Knock Nocky znana jest z zegarków skierowanych do najmłodszych użytkowników. Marka stworzyła wyjątkową Krainę Serca Czasu, w której dzieci mogą odkryć magię klasycznych, analogowych zegarków. Mieszka tam sześciu przyjaciół, czyli stworki zwane Knock Nockami, które są najlepszymi nauczycielami działania i obsługi urządzeń odmierzających czas. Wśród zegarków Knock Nocky znajdziemy zarówno modele dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

kolorowe zegarki dziecięce Knock Nocky

Dla wszystkich małych piratów i poszukiwaczy skarbów marka przygotowała zegarek z serii Color Boom CB395100S. Na czytelnej białej tarczy widnieje statek oraz postaci piratów w miejscach kilku cyfr wskazujących godziny. Pomarańczowy pasek z wygodnego tworzywa sztucznego ozdabiają m.in. statek, skrzynia pełna skarbów oraz czaszka piracka. W tej serii można znaleźć również zegarki dla miłośników i miłośniczek m.in. kosmosu, piłki nożnej, helikopterów, świata podwodnego czy słodkich lizaków.

zegarek dziecięcy Knock Nocky Color Boom CB395100S

Troszkę starsze pociechy z pewnością polubiłyby zegarki z serii Starfish, w większości których cyfrowe oznaczenie godzin zamieniono na kreskowe indeksy. Są one jednolite kolorystycznie i bardziej przypominają zegarki dorosłych. Przykładem może być niebieski model o numerze katalogowym SF3340303. Każdy z zegarków Knock Nocky wykonano z materiałów bezpiecznych dla najmłodszych oraz wygodnych w użytkowaniu.

zegarek dziecięcy Knock Nocky Starfish SF3340303

Wszystkie przedstawione modele będą doskonałymi prezentami dla dzieci, nie tylko z okazji Dnia postaci z bajek. Odwiedź nasz sklep internetowy lub stacjonarny i dopasuj zegarek do potrzeb swojej pociechy.

W kategorii: PORADY , TIMEX , INNE

średnia ocena: 5.0