Błonie

Błonie

Błonie

Błonie Smok Wawelski – nowość od producenta znad Wisły

Polska marka Błonie zachwyca nowym modelem inspirowanym kultową postacią Smoka Wawelskiego z „Przygód Baltazara Gąbki”. Przeczytaj więcej o tym wyjątkowym zegarku!
Czytaj dalej

Błonie

Technologiczny zawrót głowy, czyli zegarek Błonie T-2077 Cyberpunk!

Specjalnie dla wszystkich fanów nowoczesnych dodatków i najnowszej gry, jaką jest Cyberpunk 2077 mamy świetną wiadomość! Już jest zegarek Błonie T-2077 w klimacie rodem z Night City! Jesteście ciekawi szczegółów?
Czytaj dalej

Błonie

Kultowy Zodiak w nowej odsłonie. Premiera zegarka Błonie Zodiak Mechaniczny

Kultowa marka Błonie została z powodzeniem reaktywowana w 2014 roku. Marka postanowiła reaktywować kultowy model z lat 60.! Odkryj nowość, czyli Błonie Zodiak Mechaniczny, który jako jedyny zegarek od marki posiada ręcznie nakręcany mechanizm.
Czytaj dalej

TOP

Zegarki na Dzień Niepodległości - polski akcent w zegarkach premium

11 listopada będziemy świętować Narodowy Dzień Niepodległości, święto upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów. Chcemy podkreślić charakter tego wydarzenia, przedstawiając specjalne limitowane edycje szwajcarskich zegarków, stworzonych na cześć Polski. W naszym zestawieniu nie zabraknie również rodzimych firm o zagranicznych sukcesach.
Czytaj dalej

Błonie

Poznaj nowości od polskiej marki zegarmistrzowskiej - Błonie Super II

Błonie Super doczekały się godnego następcy! Poznaj zegarki Błonie Super II, najnowszą kolekcję polskiego producenta. Postaw na tradycyjne rzemiosło i design, który przeniesie Cię w czasie!
Czytaj dalej

Newsy

Jesienne nowości polskich marek zegarkowych - Balticus i Błonie

Zobacz, co nowego przygotowały dla swoich klientów polskie marki zegarmistrzowskie, Balticus i Błonie! Zdecydowanie królują tu morskie motywy.
Czytaj dalej

Blog o zegarkach Błonie - nowości, recenzje, ciekawostki

Błonie to polski producent zegarków z charakterem o wieloletniej tradycji. Zapoznaj się z historią marki na oficjalnym blogu Fabryka Zegarków.

Na oficjalnym blogu Fabryka Zegarków znajdziesz najnowsze informacje, recenzje, porady oraz liczne ciekawostki o marce Błonie. Ponadto, znajdziesz tu wpisy poświęcone historii i tradycjom marki.

Zegarki Błonie wyróżniają się charakterystycznym wyglądem i pięknymi detalami. Każdy z modeli przechodzi indywidualną i precyzyjną kontrolę jakości. Więcej informacji o marce Błonie znajdziesz na blogu Fabryka Zegarków.

Sprawdź również: Zegarki Błonie