| Marka | PHILIPP PLEIN |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | Skóra |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj bransoletki | Skórzana |
| Zapięcie | Zapięcie na zatrzask |
| Motyw ozdobny | pozostałe |
| Rozmiar | Długość: 210mm, Zawieszka: 23.2x17mm |
| Model | PJVEA01BL |
| EAN | 7630615143460 |
| Rodzaj produktu | bransoletka |
Męska bransoleta Philipp Plein Hexagon Tactical Buckle PJVEA01BLS to elegancki dodatek, który łączy skórę z recyklingową stalą. Jej wyjątkowa heksagonalna klamra wyróżnia się na tle innych, dodając oryginalności i komfortu noszenia. To świetny wybór dla mężczyzn, którzy cenią sobie modny styl.

Skórzana biżuteria ma najczęściej postać rzemykowych bransoletek oraz naszyjników. Zwykle występuje w stonowanej palecie kolorystycznej – brązach, czerniach itp. Może być zdobiona metalowymi elementami.

Skórzana bransoletka stanowi ciekawe uzupełnienie wielu casualowych czy sportowych zestawów. Może zostać wykonana z jednego lub kilku pasków i występować w wersji solo lub ozdobionej różnymi elementami.

Zapięcie na zatrzask przyjmuje różne kształty i formy. Jest niezwykle wygodne w użytkowaniu i praktycznie nie wymaga od użytkownika jakiejkolwiek wiedzy. Umożliwia pewne noszenie biżuterii i samo w sobie może stanowić ozdobę.

Biżuteria w stylu casual doskonale uzupełnia codzienne stylizacje. Jest stonowana i spójna, cechuje ją prostota i luz, które są przełamane nutą elegancji.
Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.
Zobacz kalkulator » Dowiedz się więcej »Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.
Dowiedz się więcej »
Mam konto
Nie mam konta
Dlaczego warto mieć konto?
Załóż konto
Dlaczego warto mieć konto?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu FabrykaZegarków.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło