| Marka | Wolf |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Rodzaj produktu | etui |
| Wygląd | Rolka |
| Ilość Przegródek | 2 |
| Materiał wykonania | Skóra naturalna |
| Rodzaj zapięcia | Klips |
| Wymiary | 23,5 cm dł. x 10,4 cm szer. x 3,5 cm wys |
| Kolor | Czarny |
| Model | 213402 |
| EAN | 0098152738841 |
Eleganckie etui Wolf Palermo to idealne rozwiązanie dla miłośników biżuterii. Wykonane z naturalnej skóry i wyposażone w zapięcie na klips, zapewnia bezpieczne przechowywanie. Model wyposażono w 2 przegródki, z czego jedną wyjmowaną, 13 otworów na kolczyki oraz 6 uchwytów na naszyjniki. Doskonale sprawdzi się dla osób ceniących jakość i funkcjonalność.
Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.
Zobacz kalkulator » Dowiedz się więcej »Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.
Dowiedz się więcej »
Mam konto
Nie mam konta
Dlaczego warto mieć konto?
Załóż konto
Dlaczego warto mieć konto?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu FabrykaZegarków.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło