| Marka | Cerruti 1881 |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | Stal szlachetna |
| Kolor | Złoty |
| Wykończenie | Powłoka IP |
| Rodzaj kolczyków | Długie wiszące |
| Zapięcie | Sztyft |
| Kamienie dodatkowe | kryształki |
| Motyw ozdobny | zwierzęta |
| Rozmiar | 20 mm. Ozdoba - 12 x 8 mm |
| Model | CIJLE2106705 |
| EAN | 4894816112981 |
| Rodzaj produktu | kolczyki |
Damskie kolczyki Cerruti 1881, model Luxury CRR Butterfly CIJLE2106705, to uroczy akcent dla każdej kobiety. Są one wykonane z atrakcyjnego różowego złota i ozdobione błyszczącymi kryształkami oraz perłową masą. Wyróżniają się niepowtarzalnym wzorem motyla co dodaje im niecodziennej wręcz urody. Modele te są komfortowe w noszeniu i niewiarygodnie lekkie, co czyni je doskonałym wyborem na co dzień.

Ten model jest wykonany z stali szlachetnej, co oznacza, że jest odporny na negatywne warunki i niekorodujący. Materiał ten cechuje się dużą wytrzymałością, a jego stosunek jakości do ceny jest doskonały.

Dodatek został wykończony poprzez platerowanie. Jest to proces, który polega na pokryciu go cienką warstwą innego metalu w celu zwiększenia ochrony przed korozją oraz uszkodzeniami powierzchni.

Kryształ występuje powszechnie w naturze jako kamień o przezroczystej lub białej barwie oraz szklistym połysku. Jego twardość wynosi 7/10 w skali Mohsa. Jest kojarzony z harmonią oraz dobrą energią.

Biżuteria w stylu casual doskonale uzupełnia codzienne stylizacje. Jest stonowana i spójna, cechuje ją prostota i luz, które są przełamane nutą elegancji.
Mam konto
Nie mam konta
Dlaczego warto mieć konto?
Załóż konto
Dlaczego warto mieć konto?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu FabrykaZegarków.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło