Pasek Meller Grey Black Leather 20 mm NST-1GREYPasek Meller Grey Black Leather 20 mm NST-1GREYPasek Meller Grey Black Leather 20 mm NST-1GREY
-15%
W magazynie

Model NST-1GREY Pasek Meller Grey Black Leather 20 mm Meller Grey Black Leather 20 mm

149,00 zł 126,00 zł taniej o 23,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 126,00 zł
ostatnia sztuka!
Layer 1
Darmowa dostawa kurierem
Zamów w ciągu 0h 00m 00s, u Ciebie
Gwarancja dostawy przed Świętami
Darmowy zwrot aż do 100 dni Wydłużamy możliwość darmowego zwrotu produktu nawet do 100 dni bez konieczności podania przyczyny! Sprawdź szczegóły w zakładce Darmowy zwrot do 100 dni!
Pakowanie na prezent Ten produkt możemy zapakować w eleganckie pudełko na prezent. Sprawdź dostępne opcje i warunki usługi w zakładce Pakowanie na prezent

Opis

Meller Grey Black Leather 20 mm NST-1GREY to casualowy pasek, który wykonano z szarej naturalnej skóry z przeszyciami i wyposażono w czarną sprzączkę. Jego szerokość to 20 mm, a długość - 230 mm. Produkt idealnie komponuje się z zegarkami Meller z kolekcji Makonnen, Ekon, Maori, Astar (38mm) i Denka (38mm).

Co jest w zestawie?

  • Oryginalny pasek Meller
  • Dowód zakupu - paragon lub faktura

Specyfikacja

Marka Meller
Gwarancja 2 lata
Typ paska Skórzany
Pasek - styl Casual
Pasek - wygląd Jednolity z przeszyciem
Szerokość Paska 20.00 mm
Długość paska Standardowa (męska)
Pasek - kolor Szary
Pasek - zapięcie Sprzączka / Klamerka
Pasek - kolor zapięcia Czarny
Model NST-1GREY
EAN 9487000001717

Opinie o Meller Grey Black Leather 20 mm NST-1GREY

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:

Negocjuj cenę

Znalazłeś w innym sklepie niższą cenę? Wypełnij poniższy formularz! Sprawdzimy, czy przesłana oferta dotyczy oryginalnego zegarka i pochodzi z autoryzowanego sklepu, a następnie prześlemy naszą propozycję.


Mogą Cię też zainteresować