| Model | 14539-307 |
|---|---|
| Marka | Bering |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Szerokość koperty | 39.00mm |
| Grubość koperty | 6.00mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Tarcza - kolor | Granatowy |
| Typ paska | Stal szlachetna / Mesh |
| Pasek - kolor | Granatowy |
| Dla kogo | Damski |
| EAN | 4894041118017 |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Zegarek Bering Classic 14539-307 to czasomierz który, ze względu na swój klasyczny design, zachwyca elegancją i minimalizmem. Koperta oraz bransoleta w prezentowanym czasomierzu wykonane zostały ze stali szlachetnej Zegarek posiada mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Czasomierz wyróżnia się ponadprzeciętną wygodą użytkowania. Prezentowany model posiada wskaźnik wodoszczelności równy 50 m, co oznacza, że bez obaw można używać go podczas kąpieli, nie straszne mu również zachlapania. Model objęty jest 3-letnią gwarancją.
Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.
Zobacz kalkulator » Dowiedz się więcej »Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.
Dowiedz się więcej »
Mam konto
Nie mam konta
Dlaczego warto mieć konto?
Załóż konto
Dlaczego warto mieć konto?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu FabrykaZegarków.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło