| Model | C022.610.36.081.00 (C0226103608100) |
|---|---|
| Marka | Certina |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Szerokość koperty | 40.00 mm |
| Grubość koperty | 8.00 mm |
| Wodoszczelność | 100 metrów |
| Mechanizm | Kwarcowy, ETA F07.111, wskaźnik wyczerpania baterii EOL |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Tarcza - kolor | Szary |
| Cechy tarczy | Szlif słoneczny |
| Typ paska | Skórzany |
| Pasek - kolor | Brązowy |
| Szerokość Paska | 21.00 mm |
| Dla kogo | Męski |
| EAN | 7612307137445 |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Męski zegarek kwarcowy Certina DS-4 Big Size C022.610.36.081.00 to propozycja dla fanów codziennej elegancji. Koperta ze stali pozłacanej metodą PVD umocowana jest na brązowym pasku ze skóry. Twarde szkło szafirowe zapewnia ochronę szarej, szlifowanej tarczy przed uszkodzeniem. Niewątpliwym aututem jest wskaźnik wyczerpania baterii EOL.
Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.
Zobacz kalkulator » Dowiedz się więcej »Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.
Dowiedz się więcej »
Mam konto
Nie mam konta
Dlaczego warto mieć konto?
Załóż konto
Dlaczego warto mieć konto?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu FabrykaZegarków.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło