| Model | LC07925.090 |
|---|---|
| Marka | Lee Cooper |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów |
| Mechanizm | Kwarcowy, Japoński, Seiko VX9JE1 |
| Rodzaj koperty | Metal |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Tarcza - kolor | Granatowy |
| Typ paska | Stal szlachetna |
| Pasek - kolor | Szary |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Dla kogo | Męski |
| EAN | 8681668512368 |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Lee Cooper Spring 24 LC07925.090 to idealne urządzenie dla mężczyzny ceniącego precyzję i jakość. Zastosowanie sprawdzonego japońskiego mechanizmu kwarcowego Seiko VX9JE1 zapewnia niezawodność obsługi i długoletnie użytkowanie. Odporny na zniszczenia szara koperta z mosiądzu i stali szlachetnej łączy w sobie trwałość z eleganckim wyglądem, natomiast granatowa tarcza z czytelnymi wskazówkami i indeksami umożliwia łatwe odczytywanenie czasu. Stalowa bransoleta w szarym kolorze jest solidna i komfortowa, a mineralne szkło ochronne chroni zegarek przed zarysowaniami. Zegarek ten jest świetnym wyborem dla każdego, kto szuka zarówno estetyki, jak i funkcjonalności.
Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.
Zobacz kalkulator » Dowiedz się więcej »Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.
Dowiedz się więcej »
Mam konto
Nie mam konta
Dlaczego warto mieć konto?
Załóż konto
Dlaczego warto mieć konto?
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu FabrykaZegarków.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło